Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#59
No sprvoti som mala rovnaký názor ako väčšina. Design postáv sa mi najprv (kým som nevidela film) hnusil a hlavne som sa strašne bála, že to bude súvisieť so seriálom, alebo že vznikne aj seriálový spin-off s humanizovanými poníkmi, ale nestalo sa a po prvom zhliadnutí zo mňa padla úľava a mala som kladné dojmy. Teda hlavne z pesničiek a aj z kúzla priateľstva. Dokonca mne osobne design postáv už príde roztomilý a veľmi sympatický (som veľmi závislá na roztomilosť). Spike ako pes mi však, budete sa čudovať, prišiel o niečo sympatickejší a hlavne roztomilejší než ako drak. Čo by som filmu mohla vytknúť, je pár Flaslight a premena Sunset na to monštrum (to bolo fakt nepotrebné len na pár minút). Ale inak som si celý film vychutnávala. Pinkiesmile U mňa už patrí medzi obľúbené.
Čo sa týka Rainbow Rocks, tam sa môj názor zmenil kompletne, rovnako tak na FiM a EqG. Nech si každý myslí, čo chce, ale teraz sa mi začalo viac páčiť EqG. Pár Flashlight teraz nenávidím a dúfam v obnovenie Flashshimmer. Kým v jednotke som Sunset nemusela, keďže niesom fan záporákov a šikanátorov, tak v RR sa neuveriteľne predviedla do takej miery, že sa stala mojou naj postavou a nemyslím na nič iné, len na to, či ju ešte uvidím. Pesničky výrazne lepšie než v jednotke, kde tiež boli všetky chytľavé, no v dvojke 2 krát viac a takisto Welcome to the show zaujala 1. pozíciu v mojom rebríku MLP songov, takže ďalší win for RR. Teraz sa už seriálu EqG nebránim a naopak, želám si ho. Viem, že má byť, len ešte neviem o ňom nič, čo je zvláštne...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od Annabell - 02.12.2013, 22:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)