Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#16
Tak som si film včera pozrel, spolu so sestrou (ona ho už videla). Moja reakcia bola celkom pozitívna čakal som niečo horšie, podľa toho čo som všade inde videl a čítal. Bohužiaľ polovica filmu fuč a ešte sa ani nič poriadne nestalo Applejackunsure . Na konci sa to rýchlo skončilo, a Sunset Shimmer sa okamžite zmenila. Pinkie Pie zase skvele odhadla čo sa vlastne stalo a to mi príde ako keby tvorcov už nič iné nenapadlo. Twilightoops Mohli ukázať ako to tam chodí na hodinách (spolu s Twilight) a na konci ešte aspoň jednu scénu kde sa ukáže prečo vlastne prišla do Crystal Empire (hovorili o summite, čiže prechod do Ľudského sveta bola len taká bokovka Rainbowlaugh ). Filmu chýbalo ešte aspoň 30 min. Ale hudba bola skvelá.

Takže zhrnutie:

+
  • nápad
  • hudba Pinkiesmile
  • rôzne drobnosti týkajúce sa nielen ľudského sveta
  • Spike the Dog (takto nejako by sa mal chovať vždy Rainbowlaugh )

-
  • niektoré postavy sú šk... ehm nie sú najkrajšie Twilightblush
  • niekedy to veľmi súviselo so svetom poníkov
  • Rainbow vedela lietať Rainbowhuh
  • na začiatku sa dá uhádnuť o čo vlastne pôjde hneď ako Sunset prejde cez zrkadlo

Ešte (aspoň) pre mňa bolo ťažké prepnúť sa z ľudí na poníkov (zvlášť keď bola Twilight v kabínke).

EDIT: Tak som si teda aj ja pozrel EqG v češtine a nebolo to bohviečo. Pesničky zrýchlené, naspievané jednou osobou + rozdelené na časti... horšie ako originál český MLP...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hodnoceni, debata (SPOILERS!) - od LordMat - 14.08.2013, 15:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)