Anketa: Který víkend v srpnu chcete sraz?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
3.-4.8.
6.86%
7 6.86%
10.-11.8.
5.88%
6 5.88%
17.-18.8
56.86%
58 56.86%
24.-25.8
17.65%
18 17.65%
31-1.9.
12.75%
13 12.75%
Celkem 102 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno
Ještě k plackám: Zmizely za pár minut po vyhlášení výsledků soutěže a předání cen. Většinu sem rozdal bronies ve frontě, která se přede mnou utvořila. Mám pocit, že z těch prvních 50 se tu nikdo neozval.

Trochu mě mrzí, že nikoho kromě Froldy nenapadlo, jaká blbost je Xeelee prodávající něco co má být zadarmo, když se pro ostatní můžu roztrhnout i zadarmo (viz můj obchůdek a strašnej žrout času/zadržovač peněz). Zmiňoval sem, že jde o dodělávku, kterou sem platil, aby lidem nebylo divný, že chci peníze. To ale nebyla tak důležitá informace, aby si ji někdo plnej dojmů ze srazu zapamatoval. Taky bych ji pustil druhým uchem ven. IMHO je rozhodně lepší, když někdo dostane to co chce za 10 Kč, než když bude hrozit, že to nedostane vůbec. I když má být dotisk, jak sem zjistil, tak nebudeme schopni dostat placky k zájemcům z odlehlejších koutů ČR/SR. Jedinou šancí by pro ně byl velkej sraz v Praze.

(19.08.2013, 01:05)Gris Napsal(a):
Vím, jsem chronický stěžovač atakdále, ale o srazu bylo napsáno už mnoho hezkého a další opakování téhož by bylo nadbytečné, takže zmíním jen jednu věc, která se mi tak docela nelíbila a tou bylo to, že kdosi v čajovně zase ukradl soundsystém a začal tam pouštět hodně nahlas nějaké MLP písničky. Už jednou přesně z tohoto důvodu byl průser. Not cool. Bylo už docela dost pozdě, teda spíš brzo ráno, a slyšel jsem pak část rozhovoru obsluhy, která zněla zhruba "No já jsem se snažila jim to vypnout...".
Vážení, chápu, že ne všichni jste z Brna a že je vám některým úplně jedno co se stane, až se vrátíte domů do [místo bydliště]. Nicméně my, co bydlíme tady v Brně, bychom se rádi do Veselé ještě někdy podívali. Děláním bordelu a rušením nočního klidu škodíte nám i čajovně. Takže tímto bych rád důrazně nepoděkoval onomu dýdžeji Ponyblasterovi.

Co znamená zase? Problém byl v tý samý čajovně někdy před velkým srazem? Jestli někdo neměl dostatek slušnosti zeptat se, tak by si zasloužil dvacet na holou. Jestli tam třeba za rok vydáme znova a někdo se tam napíchne, tak ho osobně proplesknu.

Jednu dobu se mlátila naše hudba s jejich, tak sem cestou na onu místnost obsluhu požádal, jestli by bylo možný tu jejich hudbu u nás vypnout a ochotně mi vyhověli. Když sme pak odcházeli a já sklízel věci, tak se ta holčina se zájmem ptala co sme to pouštěli. Zrovna hrál Discord ve verzi na varhany a ona si to nedokázala přiřadit k seriálu pro malý holčičky. Ani jeden nevypadal naštvaně. Spíš naopak.

Hudba myslím nebyla hlasitější než to co tam pouštěli (nebo aspoň ne o moc, v nezamýšleném mashupu byly nejvíc slyšet beaty místní hudby) a v jiných částech čajovny nebyla slyšet. U bližší strany baru sem od nás neslyšel vůbec nic. Teď ale nevím, jestli nemusel samozvanej DJ hudbu ztlumit. Hotsteppa psal, že pod reprákem prej nebyl slyšet člověk vedle. Nebo šlo o dobu, kdy se hudba navzájem mlátila?

Jamis: Příště bych nastavil minimální část výtěžku z vydraženýho předmětu, kterej půjde na charitu. Viděl bych to na 60 až 70 %. (EDIT: Koukám, že Dragea o pár příspěvků pozdějc navrhuje 50 %.)
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 12.02.2013, 11:18
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 12.02.2013, 21:52
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 13.02.2013, 20:04
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 14.02.2013, 18:41
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Host - 15.02.2013, 13:34
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 15.02.2013, 23:10
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 21.02.2013, 23:38
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 03.03.2013, 17:12
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Flogron - 08.03.2013, 23:37
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 29.06.2013, 17:04
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 10.08.2013, 10:22
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Xeelee - 19.08.2013, 16:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)