Anketa: Který víkend v srpnu chcete sraz?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
3.-4.8.
6.86%
7 6.86%
10.-11.8.
5.88%
6 5.88%
17.-18.8
56.86%
58 56.86%
24.-25.8
17.65%
18 17.65%
31-1.9.
12.75%
13 12.75%
Celkem 102 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno
Po nedělní regeneraci se konečně dostávám k sepsání ohlasu. Uff... je to toho víc, tak budu stručný, jak jen to půjde.

Začalo to trochu jako zmatek, protože jsme do poslední chvíle netušil, jak se dostanu do Brna - tímto díky Breezeemu za odvoz, který jsme domlouvali v sobotu krátce po půlnoci Ajsmug nakonec vše v pohodě.

Lidí se sešlo hodně - po zkušenosti z ostatních velkých srazů se to dalo čekat, že dojdou i ti, kteří se nenapíšou na seznam předem, nebo až na poslední chvíli. Ale to nevadilo.

Lasergame jsem si užil opravdu hodně a navnadilo mě to chodit v Praze častěji - jen co pomine ta conová smršť (která vrcholí tenhle čtvrtek odletem na BUCK do Manchesteru). Ze začátku to vypadalo trochu na zmatek, ale myslím, že jsme to s Drageou zvládli ukočírovat bez větších obtíží (těm menším se nikdy na 100% vyhnout nedá). Ostatně... pracujeme jako tým, ne? Raritywink

Přesuny - trochu jsme se zdrželi při přesunu k Hadovi - netušil jsem, že se aukce rozjede hned. Dragee i Deeterovi, který jsem si říkal, že patrně brzo přijde o hlas Ajsmug patří díky za aukci. Sice na můj vkus trochu hlasité až přehnaně, ale holt po Galaconu na dobročinné aukce koukám jinak - jen můj názor.

(18.08.2013, 17:30)Dragea Napsal(a): K aukci - vybralo se celkem 8975 Kč, z toho na charitu jde 5630 Kč Twilightsmile Děkuji všem, co přispěli.
Ale ohledně aukce jsem zaslechla kecy, že někteří prodávající dali na charitu málo a že jste snad na někoho byli kvůli tomu i zlí. To se mi vůbec nelíbí, příspěvek na charitu byl dobrovolný a je to každého věc, kolik procent z výdělku charitě věnoval. :/

Osobně mi to přišlo divné - když je charitativní aukce, kde slyším "20% jde na charitu", tak mi to připadá dost zvláštní. Resp. kdybych to slyšel jednou, tak fajn, ale možná jsem přišel jen v pravou chvíli - u většiny položek, které jsem slyšel, se procento na charitu se nevyšplhalo nad 50% (týkalo se hlavně obrázků). A ano, zmínil jsem se o tom i nahlas - kdyby to byla "aukce s příspěvkem na charitu" fajn, ale když jde u většiny položek více než 50% autorovi, už to pro mě není charitativní aukce. Berte to klidně jako slovíčkaření, ale prostě tak to vnímám. Nic proti autorům, ani pořadatelům (kteří odvedli skvělou práci), když budou ostatní v takové aukci přihazovat, je to jejich věc.

Je to ten důvod, proč jsem se nezapojil - měl jsem důvodný pochyb, že vybraná částka/jde na charitu bude v přesně opačném poměru, proto mě výsledný poměr velmi příjemně překvapil. Patrně jsem skutečně poslouchal ve špatný čas, kdy se zrovna dražila většina věcí "50% na charitu a míň".


Zpátky k příjemnějším věcem: srazy jsou pro mě převážně o lidech - a v tomto ohledu jsem si sraz užil opravdu dost Pinkiesmile setkání se starými přáteli, seznámení s novými, společné vzpomínání, plánování toho, co provedeme příště a hlavně byla možnost si pokecat s některými IRL, což podle mě hodně přispělo k pochopení (minimálně z mé strany) a rozptýlení některých chmurů, které se mi v hlavě kumulovaly delší či kratší dobu (zdravím Dumba, Grise a Drageu) a ač jsem na některé věci, o kterých jsem si chtěl promluvit, nezbyl čas nebo prostor, jsem za to nesmírně rád Twilightsmile díky!

Za poslední nezapomenutelný zážitek považuju návrat do Prahy narvaným mezinárodním rychlíkem v jednu ráno Rainbowlaugh nebýt jednoho nevrlého průvodčího, bylo i to spaní skoro ve stoje u dveří vcelku fajn Twilightsmile

(19.08.2013, 13:05)Weredragon Napsal(a): Ok, takže zatím se ohlásil:

Jamis ______1x = 20Kč

COOOOOOO???? Já jsem se někomu ohlásil? Že o tom nevím... pro příště, než někam napíšete něco mým jménem, tak mi dejte laskavě vědět, nebo vás FAKT nebudu mít rád! Flutterrage tímto žádám o vymazání svého jména z tohoto seznamu a ze všech příspěvků, ve kterých se tento seznam objevuje. Jestli to neuděláte, smažu to sám a přidám k tomu něco Warningu! Twilightangry2

Xeelee přišel a zeptal se mě, jestli už mám placku, když jsem řekl že ne, tak odvětil, že je tu má a že stojí 20 Kč (když nad tím zpětně přemýšlím, mohl jsem ho vzhledem k hluku a vlastní únavě přeslechnout přeslechnout a bylo to pouze 10 Kč, což ale v tuhle chvíli nehraje roli). Podstatné je, že jsem si žádnou placku od Xeeleeho nekoupil. Připadlo mi to trochu divné, že najednou jsou placky za peníze, když předtím byly zadarmo, ale bral jsem to - přece jen, samy a zadarmo se placky neudělají. Nemám problém s příspěvkem (kterou jsem od někoho jiného nakonec dostal zdarma), protože je mi jasné, že někdo to prostě zaplatit musel (ať už přímo nebo nepřímo).

Prosím všechny, kteří připravovali placky, aby se domluvili (mezi sebou) a vyjádřili se k tomu, abychom se tu zbytečně nehádali a kvůli jedné pitomosti nevrhali stín na jinak velmi podařený sraz.


Na závěr - díky všem zúčastněným, bylo fajn vás (zase) vidět naživo a ne jen tady na fóru Twilightsmile

(19.08.2013, 13:33)Melgarh Napsal(a): Nejsem organizator teto udalosti (i kdyz na LaserGame jsem se snazil lidi zvedat aby vyplnovali arenove prihlasky)

Dammit! Úplně jsem na tohle zapomněl - Díky za pomoc při lasergame i tobě! Uvědomil jsem si až pozdě, že když Dragea i já odejdeme hrát, nebude nikdo, kdo by připravil půdu pro další hru... byl jsi nejblíž a zároveň vím, že s organizováním nemáš problém, tak to padlo na tebe Ajsmug zvládl jsi to skvěle!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 12.02.2013, 11:18
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 12.02.2013, 21:52
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 13.02.2013, 20:04
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 14.02.2013, 18:41
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Host - 15.02.2013, 13:34
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 15.02.2013, 23:10
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 21.02.2013, 23:38
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 03.03.2013, 17:12
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Flogron - 08.03.2013, 23:37
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 29.06.2013, 17:04
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Mondrogar - 10.08.2013, 10:22
RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - od Jamis - 19.08.2013, 13:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)