30.06.2016, 15:35
Azuliana - jak to?
jinak ja pry mam take identicke dvojce, kdyz sem byl pred par lety na hudebnim festivalu, tak mi nekolik lidi rikalo, ze sem byl v televizi a odpovidal na neco v ramci nejake ankety o tom festaku. ale ja do zadne televize nemluvil!!!
jinak ja pry mam take identicke dvojce, kdyz sem byl pred par lety na hudebnim festivalu, tak mi nekolik lidi rikalo, ze sem byl v televizi a odpovidal na neco v ramci nejake ankety o tom festaku. ale ja do zadne televize nemluvil!!!
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba
Love and Tolerate
Moje literární tvorba
Love and Tolerate


![[Obrázek: JxWIMaM.jpg]](https://i.imgur.com/JxWIMaM.jpg)
![[Obrázek: 2V7OPeb.jpg]](https://i.imgur.com/2V7OPeb.jpg)
![[Obrázek: dWtaHK6.jpg]](https://i.imgur.com/dWtaHK6.jpg)
![[Obrázek: R0DmGC2.jpg]](https://i.imgur.com/R0DmGC2.jpg)
![[Obrázek: 8dWigM1.jpg]](https://i.imgur.com/8dWigM1.jpg)
![[Obrázek: iTHx1ts.jpg]](https://i.imgur.com/iTHx1ts.jpg)
![[Obrázek: Ty0082n.jpg]](https://i.imgur.com/Ty0082n.jpg)
![[Obrázek: Gl8b1Mh.jpg]](https://i.imgur.com/Gl8b1Mh.jpg)