Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Dům přítelových rodičů, statek. Dvorek, na něm vánoční stromeček. A sedmikrásky Rainbowlaugh
(počasí postavené na hlavu)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azu:
21 stupňů Celsia. Ještě tak padesát tisíc náklaďáků písku a bude to tu úplně jako v SA Rainbowlaugh

---

Jinak úžasný zážitek: Probudit se ve čtyři ráno, jít na noční procházku lesem a po dlouhé době zase zajít za Stromem. Bylo to jako návštěva starého kamaráda Twilightsmile

Nemluvě o kouzelné noční atmosféře - Mrazivý severák, nikde ani živáčka, tma jako v pytli a sem tam zapraštění větve nebo zašustění listí. Samota a klid, strach a odvaha, hvězdy a stíny. Dokonalé.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
úžasnej den v práci. ráno přijdu a nic nefunguje. půlka switchů mrtvá, servery vypnutý a několik nasranejch lidí, co museli mezi svátkama do práce něco udělat a nejde jim internet
Odpovědět
Pošli PF "oblíbenému" záporákovi, aby se v novém roce necítil sám! Pinkiehappy

http://pf2015.martinus.cz/1

(rozhoduji se mezi Voldemortem a Sauronem)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Ten úžasný pocit, když jsem zjistil, že na fórum přidali nového smajlíka!
[Obrázek: g5QrUb3.png]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Meow?
Odpovědět
(24.12.2014, 20:45)Keranis Napsal(a): Jinak úžasný zážitek: Probudit se ve čtyři ráno, jít na noční procházku lesem a po dlouhé době zase zajít za Stromem. Bylo to jako návštěva starého kamaráda Twilightsmile

Nemluvě o kouzelné noční atmosféře - Mrazivý severák, nikde ani živáčka, tma jako v pytli a sem tam zapraštění větve nebo zašustění listí. Samota a klid, strach a odvaha, hvězdy a stíny. Dokonalé.

Nemůžu si pomoct, ale připomnělo mi to jednu moji cestu domů. 1 hodina ráno, cesta z Brna domů dlouhá 14 kilometrů, autobus samozřejmě už dávno nejede. Půlka cesty městem, kde jsem na pozoru, kdo na mě odkud vyskočí. Další půlka lesní cestou, na které samozřejmě nejsou lampy, takže jediný zdroj světla je přisvětlovací dioda na napůl vybitém mobilu. Ušel jsem to zrychleným krokem a nezastavil se ani jednou. Hotovej Slender. Ještě jsem si na něj při cestě vzpomněl a pak jsem se pořád musel otáčet dozadu. Pinkiehappy
Škoda, že po cestě nebyl nějaký hřbitov. To by tomu dodalo korunku.
Odpovědět
stavíme takhle dneska ve 3:00 se spolužačkou ponyho ze sněhu. práce jde pomalu, jsme tam 3hodiny a zatim máme hlavu, klacek na zpevnění a 1,5m vysokou hromadu sněhu okolo. dospělí že máme jít dovnitř, tak dem dovnitř. v 11:00 dem ven, tam voda, skoro žádněj sníh a uplně zledovtělá 0,5m hrouda sněhu, klacek a 8cm velká hlava Rainbowlaugh
Odpovědět
Během silvestrovského tancování jsem dostala bankovku za podvazek od krásné černovlasé slečny Rainbowlaugh mohla mi dát číslo...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azuliana: tos mi pripomela moji historku se stryptyzbarem: kdyz sem pred 15 lety letel makat do USA na Floridu, tak me tam vzal hned druhej den jeden Cech na turu po barech a hospodach. Kdyz uz se stmivalo a my uz meli nakoupino povida ten chlapek, Mira se menoval, ze me vezme do stryptyzbaru. tak sme jeli do naky sileny ctvrti do neceho co zvenci vypadalo jako bar u Vocka. uvnitr bylo zahulino, v TV bezel baseball, pivko tam unudene cucali asi dva chlapci. na podiu uprostred se kolem tyce tocila docela hezka cernoska jen v kalhotkach, i kdyz uz nebyla nejmladsi. dali sme si pivo a Mira pak povida: kdyz se ti holka bude libit, dej ji takhle dysko - a vytah bankovku za strcil ji to za podprdu. tak popijim pivko a koukam na ni, pak sem si rek ze ji zkusim dat to dysko. sah sem do penezky a vyndal 5 dolarovku. snad to neni malo pomyslel sem si a srtcil ji to do kozacky. holka jeste chvili tancovala pak to zabalila a vystridala ji jina. jak odchazela , podivala se do te boty, co sem ji to tam dal. najednou zavyskala radosti a odbehla dozadu. za chvili byla zpet a mela s sebou 3 dalsi cernosky. a vsechny ke me. obklopili me a zacali me hladit a chichotat se atd. byl sem rudej jak rak a nevedel sem co mam delat. Mira na me pobavane cumel a pak se zeptal:
"cos ji dal?"
"pet babek"
"ty vole, tady se dava dolar. maximalne dva!"

Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 49 host(ů)