Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Konwent - Doprava na druhou
#51
Alkel u3: Počítej semnou do multiply. (i jako ridic)
Vzhledem k počtu lidí nemá cenu brát moji feldu.
Takže raději pojedem multiplou.
Odpovědět
#52
Šestimístná Multipla uzavřena

Auto naplněno a zarezervováno. Počítám s následujícími lidmi Pidi, Krajkhour, IzV, Claymon, Michy a já. Předpokládná cena je, i s malou rezervou, 700 Kč/osoba. Vezměte si ale prosím o něco více.

Řidičům posílam PM se žádostí o údaje.

EDIT: Ano auto je na plyn, ale zařídil jsem k tomu půjčení CNG karty pro platby na CNG stanicích (v ČR).
Odpovědět
#53
Zdar. Vyhrál jsem lístek na My Little Konwent a tak bych chtěl jet taky. Byl jsem původně domluven s kamarádem, který mě teď odkázal sem. Jak se jede? Kdy, kde, jak mám dorazit?
Odpovědět
#54
Pokud jsi z Prahy, přišel jsi o 12 hodin pozdě. Všechna auta už máme naplněná. Viz tu a tu. Pokud seženeš někoho dalšího, můžete si třeba půjčit Pandu (ideálně v Michli - na plyn). Nebo holt je řešení i vlak. O tom tu psal informace Jakluk pár stránek zpět.

EDIT: pokud jsi odkudkli jinuď, vlak je ideální volba
Odpovědět
#55
Já jsem z Telče, takže můžu jet z Prahy, Jihlavy, Brna.
Mimochodem nevím, jak bych mohl přijít pozdě, když odjezd na konvenci je až za týden.

(19.09.2014, 21:33)Tom0147 Napsal(a): Pokud jsi z Prahy, přišel jsi o 12 hodin pozdě. Všechna auta už máme naplněná. Viz tu a tu. Pokud seženeš někoho dalšího, můžete si třeba půjčit Pandu (ideálně v Michli - na plyn). Nebo holt je řešení i vlak. O tom tu psal informace Jakluk pár stránek zpět.

EDIT: pokud jsi odkudkli jinuď, vlak je ideální volba
Odpovědět
#56
Jenže sehnat odvoz patnácti lidí na vzdálenost 500 km je ze dne na den nemožné. Pokud by ses podíval na odkazy, které Tom posílal, tak jsou již zcela zaplněna 2 auta a je pozdě shánět jakékoliv jiné (půjčovny mají rozpůjčováno).

Pokud by sis teď sehnal další 3 nebo 4 lidi, klidně si další auto poskládejte. Jinak bude asi opravdu nejlepší volbou vlak - vše jsem podrobně rozepsal v tomto příspěvku. Cena se dala stáhnout na cca 800 Kč, avšak teď už bude cena lístků LEO Expressu o dost vyšší - 309 Kč bez slev (další důvod, proč dopravu řešit s předstihem).

Btw na Brony Days/Crystal Fair se letenky sháněly půl roku dopředu. Na Galacon jeli CZ/SK Broniees celým vlastním autobusem. Ano, takhle velké akce už vyžadují nějaké plánování s předstihem. Na druhou stranu, cony se konají každou chvíli a tak se třeba příště stihneš přihlásit včas Pinkiesmile
Odpovědět
#57
Ahoj.
Jedu taky na konvenci. Máš místo?

(16.09.2014, 12:37)CreepyRiver Napsal(a): Pre informáciu:
Ja pôjdem autom z Bratislavy, so mnou Schimy, Dusan a možno Tobea (ešte sa nevyjadril).

Ok. Czequestria byl můj první con, takže jsem nijak netušil, jak se řeší doprava na zahraniční konvence.

(20.09.2014, 01:00)Jakluk Napsal(a): Jenže sehnat odvoz patnácti lidí na vzdálenost 500 km je ze dne na den nemožné. Pokud by ses podíval na odkazy, které Tom posílal, tak jsou již zcela zaplněna 2 auta a je pozdě shánět jakékoliv jiné (půjčovny mají rozpůjčováno).

Pokud by sis teď sehnal další 3 nebo 4 lidi, klidně si další auto poskládejte. Jinak bude asi opravdu nejlepší volbou vlak - vše jsem podrobně rozepsal v tomto příspěvku. Cena se dala stáhnout na cca 800 Kč, avšak teď už bude cena lístků LEO Expressu o dost vyšší - 309 Kč bez slev (další důvod, proč dopravu řešit s předstihem).

Btw na Brony Days/Crystal Fair se letenky sháněly půl roku dopředu. Na Galacon jeli CZ/SK Broniees celým vlastním autobusem. Ano, takhle velké akce už vyžadují nějaké plánování s předstihem. Na druhou stranu, cony se konají každou chvíli a tak se třeba příště stihneš přihlásit včas Pinkiesmile
Odpovědět
#58
TjSnake: pokud odpovídáš na příspěvek, který je přímo nad tebou, tak ho necituj. Viz pravidla fóra Pinkiesmile
Odpovědět
#59
Tom0147: OK

Kdyby se uvolnilo někde místo, tak dejte vědět.
Jinak to vypadá, že pojedu se Student Agency.
Odpovědět
#60
Onemocnel jsem tak jeste dam vedet - snad se dam do kupy vcas.. kazdopadne s penezma muzete pocitat, no problem.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)