Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
Tak proč ne? Aspoň bude net plnej HD DvDripů a né rozmazaných kinoripů Pinkiehappy
Odpovědět
Tohle je ta co tu je tyden a byla pro EQD.
Odpovědět
Objevil jsem na E-Bay tohle... oh god no please stahp
[Obrázek: %24_57.JPG]
Odpovědět
Já nevím jak vy.... Já bych třeba chtěla, že jak maj ty lidi tam ty čelenky a ocasy, tak že by se při jednom z těch jejich koncertů taky proměnily v pony-lidi jestli mi rozumíte.

Holt já jsem snílek.

(17.09.2014, 21:58)Huteren Napsal(a): Objevil jsem na E-Bay tohle... oh god no please stahp
[Obrázek: %24_57.JPG]

Facehoof fuj
Odpovědět
Huteren už vidím ako to pôjde na dračku. Myslím si že éra anorektičok sa vracia Rainbowlaugh Porovnajte to s obrázkom vľavo dole...


Ale ako sa na obale píše je to špeciálna edícia, tak sa pozrime na normálnu
[Obrázek: Equestria-Girls-Rainbow-Rocks-image-eque...00-478.png]

To ako fakt?
Odpovědět
Tyhle ty ze Zrcadla má u sebe už Bambule, ale pouze z Twillight Rainbowlaugh a jinak malou česací pony verzi Sunset Shimer Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Na tom malém obrázku v levo dole je vidět, jak sou poníci "realistyčtější", než jejich lidské verze. A proto se mi EQG v podstatě nelíbí. Rainbowwild
Odpovědět
Další kouzelný deník. NO way!

[spoiler: to znamená, že si jí sami přivolaly, ne že se bez důvodu chtěla vrátit]
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
[spoiler: Ah takže takhle. I-BOOK.Rainbowlaugh Napište něco na stranku nové E-Knihy a pošlete to svému kamarádovi na libovolný svět ve vesmíru. poze za 999 998 Euro může být i váš. S Warp internetem až na měsíc zdarma. Pinkiecrazy]
Odpovědět
[Obrázek: Capture.PNG]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)