Anketa: Chtěli byste aby se Skyla objevila v seriálu ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
68.94%
91 68.94%
Ne
31.06%
41 31.06%
Celkem 132 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Princezna Skyla (Spoiler)
#91
Skyla mi nevadí a ani mi vadit nebude.
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
#92
Skyla myslím bude pěknou novinkou pro většinu bronies (pokud bude)... vždyť se tam každou chvíli objevuje něco zničehonic....ale myslím si, že Cadence s velkým břichem neuvidíme, stejně jako jsme neviděli Mrs. Cake
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Odpovědět
#93
Jistě každý nový poník se hodí, sice to nějak neovlivníme ale téma je dobrý
She is best,for me shine.Yes i love Fluttershy Flutterryay
She is happy. She is fun. I say you never cry Pinkiesmile
Odpovědět
#94
Cadence s bříškem nebude. Mohlo by to vyvolat u mladších diváku otázky, na které rodiče nejsou připraveni zodpovědět (obzvláště v USA, kde se k tomuto tématu stále staví dost... opožděně) Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#95
Já myslim, že vysětlit malejm holkám proč roste bříško není zase takový NSFV. Pokud si pamatuju, tak na těhotný a na rodiče si u nás holky hráli už ve školce... ale to je střední Evropa.. ne USA Pinkiehappy
Odpovědět
#96
Jestli se Američani nezmůžou ani na větší bříško, tak to jsou pěkní srabi Pinkiesmile (vivat Japonsko a pohádky pro malé děti)

Offtopic: vůbec by mne zajímalo zdůvodnění, proč by něco takového neprošlo cenzory. Protože "mít dítě" je pobuřující?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#97
Víte co mohli by to tam dát, aby alespoň v televizi nebyli furt jenom těhotný šestnáctky, prostě ukázat "správný případ toho mít dítě".

Víte prostě ukázat že aby dva lidé (poníci) kteří chtějí mít dítě měli dost lásky a byli připravení na to být rodiči a Cadence a Shining jsou na to perfektní. Znají se dlouho, už od doby kdy Cadence dělala chůvu Twilight, jejich láska nejde popřít, vždyť díky ní dokázali porazit Chrysalis a její měňavce, vzali se protože se milují a oni budou skvělými rodiči, proč ? Cadence byla skvělou chůvou a Shining zase velkým bratrem. Dítě podle mě potřebuje dvě věci, ochranu a lásku. Ochranu před světem a zlými lidmi dokud nedospěje a nebude umět se světu samo postavit a lásku aby dokázalo ono samo milovat a cítit a nevyrostla s něj jen prázdná schránka bez duše. A jaké jsou speciální talenty Shininga a Cadence ? Shining ochrání své milované a svůj domov a Cadence rozdává lásku všude kde projde. Proto si myslím že z nich budou skvělí rodičové. Protože budou svoje dítě milovat a chránit.

A to je příklad který by měli ukázat.
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
#98
ÁMENPinkiesmile Mno poslední slovo má cenzura a americká psychyka, takže i když to tam chtěli dát, mohli jim to zatrhnouTwilightoops
Odpovědět
#99
Prosím ať se objeví v té epizodě s Weird Alem. A prosím ať jí dabuje on!
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
nejsem si jist raději ot :
Víte jak je to s Muricou- Střeva a vnitřnosti ano (nejlépe když lítají),lidské chování a přirozenost ne.( omůjbože prsa ! bůh nás ztrestá)

nemůžete chtít po hasbru totok Rainbowlaugh (když už chtěli odstranit derpy a to je jen postižená)

Myslím že to hasbro zpracuje na principu woo-hoo v sims 1 Rainbowlaugh Pusinka a dítě se ti najednou teleportuje do místnosti v salvě růžových květů. no není to krásné ?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)