Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance
#41
Ahoj všem, jsem tady s rychlým updatem ohledně našeho projektu. Projekt stále postupuje, byť pomaleji, než bychom si přáli. Facehoof

Koncem jara se nám podařilo vyřešit detaily ohledně instrumentace (a věřte mi, že to nebylo tak snadné, jak to zní) a nyní tedy čekáme, až si náš dirigent uvolní místo ve svém nabitém itineráři a začne pracovat na přepisu do not. V první kampani jsme slibovali, že by noty mohly být hotové v srpnu, ale v tuhle chvíli je zřejmé, že nejoptimističtější termín je září. Tímto se omlouvám všem za neustálé prodlevy, ale v tuhle chvíli už to zkrátka nevisí na nás.

V průběhu srpna budeme pomalu připravovat druhou kampaň, a v souvislosti s ní nás oslovil prodejce hraček z amerického BronyConu, že by pro nás mohl rozdávat informační letáky, pokud nějaké připravíme. Proto bych se na vás chtěl opět obrátit se dvěma prosbami:

1) Potřebovali bychom ochotného umělce / umělkyni, který/á nám vytvoří design letáku. Netrváme na ničem náročném, na detailech se jistě domluvíme. Můžeme to pojmout jako commission a za dílo zaplatit (opět domluva individuálně). Problém je, že to trochu spěchá. BronyCon se koná od 11. srpna, takže bychom chtěli mít hotový návrh nejpozději do dvou týdnů počínaje dneškem. Pokud se mezi vámi objeví někdo ochotný, pište mi prosím do SZ.

2) Blíží se nám Czequestrie a nabízí se myšlenka, pokud organizátoři nebudou proti, že by se nějaké letáky rozdávaly i tam. Náklady za tisk nemám problém uhradit z vlastní kapsy. Jen prosím dejte vědět, jestli by se našel někdo, kdo by tam mohl letáky rozdávat (nebo rozvěsit / nebo obojí). A rovněž by velice pomohl odhad počtu účastníků, ať víme, kolik letáků by bylo třeba tisknout.

Děkuji všem za pozornost!
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance - od Aelipse - 20.07.2017, 15:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)