Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#80
Má nejdražší lilie

Frolda - autor textu - 8/10
Froldo! Příliš krátké! Rainbowlaugh začátek je skvělý, rozehraješ dobrou, štavnatou zápletku a pak...pak je to pořád skvělé, ale přišlo mi, jako bys najednou někam pospíchal a chtěl to mít rychle dopsané, nebo, spíš, jako bys napsal tu povídku delší a pak sis řekl, že je to moc dlouhé a proškrtal to. Podrobněji: [spoiler: Na začátku je na ni naštvaný, zlobí se na ní, chce jí týden nechat dřít u sebe doma a pak mu stačí chvilku se dívat jak uklízí a roztaje jak nanuk. Podle me 2, 3 ale i 4 stránky navíc by tomu vůbec neuškodily. Mohl jí trápit trochu déle, oba mohli k sobě tu cestu hledat trochu komplikovaněji, nevím, jak bych to napsal, prostě tady se ti nabízel prostor se víc rozepsat a tys ho pro mě nepochopitelně nevyužil. A pak ten konec - já sem asi blbej, já ten konec nechápu Twilightoops za co dostala ten CM? A co má vlastně znamenat? Jaký je její talent? ]
Je to škoda podle mě, být to trochu delší, máš to za plnej počet Pinkiesmile jinak napsané je to moc pěkně, už to , že se v tom tak rýpu znamená, že se mi to moc líbilo Pinkiesmile kdyby mi to nic neříkalo, tak to tak nerozebírám Pinkiesmile

Cally - ilustrace - 10/10
Pro tvůj styl mám prostě slabost, přiznávám se bez mučení. Víš, co se mi líbí na tvých ponících (i jiných zvířátkách)? Obličeje, hlavy...umíš moc krásné obličeje (samozřejmě umíš i jiné části těla, ale ty tvoje kukuče sou k sežrání). Tady se mi navíc moc líbilo, jak jsi šikovně použila textury s motivem jak ze starých tapet, dodává to tomu jistou "aristokratičnost", která se k tomu příběhu skvěle hodí Ajsmug

cekový průměr 9/10 Pinkiesmile


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Mácaman - 10.09.2015, 14:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)