Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
#1
Krásný večer všem,

po dlouhých měsících práce (a že jí bylo mnoho a mnoho) konečně nastala chvíle, na niž jste všichni čekali. Mohu s klidným svědomím říci, že je sborník za rok 2013 hotov.

Zprvu to byl takový "hurá" nápad - absolutně jsme netušili, do čeho jdeme. V průběhu času se nám do cesty postavily mnohé překážky (od nemoci po školu a další faktory), ale my jsme je překonali. Některé potíže vyvstávaly díky komunikačnímu šumu mezi námi jako vedením, autory a ilustrátory. Některé věci jsou díky tomu ve sborníku mírně nedodělané (chybí nadpisy měsíců, které měly být sjednocujícím prvkem), ale po úvaze jsme se rozhodli nechat věci tak, jak jsou (z úcty k jejich dílu, protože tak se chtěli prezentovat).

Ve chvíli, kdy jsme věci nezvládali, nám někteří nabídli pomoc (jmenovitě Tuxík, Vlče a Cocodrillo) a za to si jich vážíme. Myšlenky, jestli to má a mělo vůbec smysl, málem zvítězily. Tito lidé nám dodali energii pokračovat dál, protože bez toho bychom celý projekt už dávno vzdali.

Vznikly hned tři verze, ze kterých si budete moci vybrat tu, která se vám líbí nejvíce (ke stažení z uložto):
  1. sborník ve verzi ode mě (klasické zobrazení jako ve Wordu, kdy čtenář listuje po jedné stránce)
  2. sborník ve verzi od Vlčete (uspořádání jako v knížce, kdy čtenář listuje po dvojlistech)
  3. sborník ve verzi pro tisk (uspořádání jako v knížce, kdy čtenář listuje po dvojlistech)
Přímé stažení (bez limitu rychlosti a nutnosti opisování kódu):
  1. sborník ve verzi ode mě (klasické zobrazení jako ve Wordu, kdy čtenář listuje po jedné stránce)
  2. sborník ve verzi od Vlčete (uspořádání jako v knížce, kdy čtenář listuje po dvojlistech)
  3. sborník ve verzi pro tisk (uspořádání jako v knížce, kdy čtenář listuje po dvojlistech)
Náš obrovský dík patří Vlčeti za obě její verze a rovněž Baterkovi za úvodní stránku celého sborníku.

Nejen za sebe, ale i za celý organizační tým pevně doufám, že se vám tato prezentace bronies tvorby bude líbit a že si mezi povídkami a obrázky najdete to své.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Aidrien Assagir - 21.03.2014, 21:24
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)