Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programování nové hry - hledá se výpomoc
#1
Do schránky mi dorazila tato zpráva od uživatele RevoltecX7:

Dobrý Deň,
napadlo ma keď už teraz tak dosť robím hry v Unity (začiatočník) , keby niekto z tejto stránky nenapísal novú tému o tom či by niekto nechcel vytvoriť hru (SP or MP). Zostrojili by ste tým ktorý by mal o toto záujem a pracoval by na tom? Určite by som sa pridal ako Dizajnér/Soundtracker/Prekladateľ(CZ/SK/EN)/Vytvárať objekty (tieto veci by som asi najlepšie zvládal).

Teraz niečo o hre:

Single Player:
Hra by bola jednohrateľná na niekoľko misií(/adventure game). Zo začiatku si napríklad vyberiete 1 z 6 poníkov. Levely budú podľa poníka inak tvarované.

Multi Player:
Možnosť Host a Connect a budu napríklad 3 typy možnosti hry. 1.Scary 2.Adventure 3.Survial.

V čom by sa programovalo:
Adobe Photoshop CS5/CS6 (obrázky)
Autodesk 3D Studio Max (vytváranie objektov)
Autodesk Maya (vytváranie objektov)
Unity 3D (programovanie)
FPS record (nahrávanie)
a ďalšie ktoré by ste navrhli.

Moja prvá hra sem ktorú som rozoslal pár osobám(2-3): http://megaupload.cz/QNvTc/Game.rar.html

Niečo o PonyGameProject:

Na tomto projekte by som rád pracoval a v mojom okolí nieje dosť vývojárov + obdivovateľov poníkov. Mám 14 som chalan , moje meno je Patrik som Slovák ako už viete podľa písania Ajsmug . Tento projekt mi uskutočnila jedna myšlienka... je to táto stránka a zároveň hra LoE (Lord Of Equestria). Tiež by som chcel niečo podobné vytvoriť.



_______________________________________________________________________________________
Tak co vy na to, lidi Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Programování nové hry - hledá se výpomoc - od Antošík - 08.10.2013, 09:37
RE: Programování nové hry - hledá se výpomoc - od KucadoLP - 14.01.2014, 23:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)