Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#11
Tak jo - tak jdu na to, jdu si to vzít na paškál v dosti rozsáhlém měřítku:

Jak už sem začal - film byl úžasný a divný, zároveň, od začátku až do konce. Začal jsem na něj koukat s obrovskou nedůvěrou, a po zkouknutí se některé mé obavy potvrdili.

Tak začnu od začátku:
Všechny scény ještě v říši poníků jsou perfektní. I hon za Sunset mě příjemně potěšil Pinkiesmile ale pak ....

INTROOO.
Cože, Sunset se ještě neobjevila? nevadí, proč bychom dávali intro až ve chvíli, kdy se Twi dostne do paralelního vesmíru? Ne, hodíme ho ještě víc dopředu, když nedává moc smysl!
My little po po po po ponynnynyynyyyy.....

Glitch remix? awesome! I když na Alexe S. to nemá, ale rozhodně fajn! Létající siluety taky pořádně navnadili. Ty lidské siluety to trochu schodili (moc brzo .. v tu chvíli by divák ještě neměl vědět, že paralelní vesmír bude "lidskej" )

Tak intro skončilo, jde se dál, přichází záporačka. Veme korunu, vtipný momenty, good. A jsme u portálu

Všichni poníci pochopěj, že tam nemaj skákat ... a pak Spike goes DERP ALL THE WAY, LEEEEEROOOOOOOOY SPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKEJIIIIIIIIIIINKS.

Na co jsem se hodně těšil, bylo, jak ztvárněj její "nešikovnost" v "jiném" světě. Což bylo fajn. Chodit neumí, ale uchopovací reflex zázračně funguje. By měla Lyra radost =)
A malej Spikepes je roztomilej =)

Vtipné narážky na seriál potěšili pokazdé - cmc video, kdy ho Cherilee vypne těsně než zazní slovo pony Rainbowlaugh geniální Rainbowlaugh

A ty čelenky a ocásky co jsou, čistou náááááhodou jako poníkovský uši a ocásek, totálně awesome. Ještě víc awesome s stim, že to mám tedka doma z Galaconu. Jamis (and friends) is awesome, yay ;D

Background characters everywhere - taková Vinyl Scratch se tam objevila snad sedmkrát =)
A pak zas jejjí oči. Furt ta fialovo růžová ... mnonic,, k tý červený se jednou dostanem Rainbowlaugh

Yadayadayada, vtipný to je dál, ale pak ...

Závěrečnej plottwist? Sunset se změní na ... sukubu? Wut Rainbowlaugh a pak ji porazej pomocí přátesltví ... jak jinak. No tohle je asi druhej nejepičtější fail po tématu jako takovém Rainbowlaugh



Takže shrnutí - plusy:

+ Hudba - cca 5 písniček, aspon jednu si určitě stáhnu - pár mi jich přišlo moc tuctovejch, ale co - jeden song mi stačí.
+ glitch intro, to bylo fajn =)
+ celková vtipnost - od začátku až do konce se na to dalo koukat a smát se
+ věrnost postavám - taky to táhlo děj hodně dopředu
+ Krom Rainbow Dash a Twilight hlavní ponice vypadaj docela fajn jako lidi
+ Flash Sentry! Jako poník je lepší, doufám že se objeví v seriálu Rainbowlaugh
+ vtipy a detaily

A mínusi:

- koncept - srsly?
- lidskej svět?
- chyby v logice (so many derps and herps)
- finální bitva
- velké narušení canonového vesmíru (no, spinoffy to dělaj vždycky)
- poníci jaoko lidi, ale v závěru udělaj ještě něco mezi? nechaj jim narůst uši a křídla? weeeeeeeird.

Celkově:

Pokud bych to bral jako samostatnej film, byl by docela fajn (60-75Derpyderp1, v rámci poníků je to někde mezi fajn a fail (20-60Derpyderp1. Bohužel, to se dalo očekávat.

Představa alternativního vesmíru, kde jsou všechny postavy zastoupeny byla taky dobrá - i Twilight měla prý ve městě dvojče - jediný, co mi chybí, je dvojče Sunset, která se tam přece dostala jako poník =)
No, ještě že to zavřeli na třicet měsíců (let). Jak ldouho vlastně žijou poníci? Rainbowlaugh


Tak, co jsem sem chtěl napsat, to jsem napsal - uvidíme jak na to autoři napojej v 4. sérii. Flashe Sentryho bych rád uviděl =)

Btw to video o tom, co vše je špatně v EQG je skvělý =) Kdo neviděl, zkoukněte to =)
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od Antošík - 12.08.2013, 09:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)