Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5 – Grannies Gone Wild
#1

Klišovitá epka – postava XY si chce něčeho užít, ale postava XY si myslí, že jí v tom zabraňuje postava (či postavy) ABC, přičemž to ve skutečnosti není pravda. S tímhle klišé jsem se setkal v mnoha literárních dílech. Někdy opravdu něčemu slouží, někdy si ani autor/ka neuvědomuje, že píšou hroznou věc. Akorát tady stojím na rozpacích – nemůžu se rozhodnout, zda-li to scénarista daného dílu zvládl na výbornou či nikoli. Ale tíhnu spíš k názoru, že ne, tohle klišé nebylo zvládnuto dobře.

Dost mi v této epce vadilo chování RD. Nevím, jestli se mi to zdá, ale sérii od série se mi RD zdá idiotičtější a klaunovitější – a to nehledím na to, že její řeči o kúlovitosti, úžasnosti, suprovosti a podobně se zhoršují. I když možná za to nemůže RD, ale AJ, která svým seznamem věcí prakticky zabránila RD užívat si horskou dráhu. Nebo bude vina na obou stranách. Ať už je vina kdekoli, RD se stále mohla zeptat stařešinek, zda-li by si aspoň na pár hodin mohla vystát frontu a odskočit si na horskou dráhu – takže minimálně v tomhle vidím trošku idiocie a neschopnosti ze strany RD. Díl by se nadále mohl soustředit na naše babky a mohl by se nadále jmenovat RD by byla spokojena.

Jo a ještě, zmínil jsem se o tom, že existujou mužští alikorni? Na tom videu čas zhruba 6:19-6:20. Buď je to animátorská chyba, nebo prostě existujou alikorni, kteří nemají žádný knížecí/princovský status.

A taky, zajímalo by mě, kolik clopu vznikne na téma „Grannies Gone Wild“. Pinkiecrazy Název dílu je přeci jenom referencí na toto.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 5 – Grannies Gone Wild - od Hwězda - 15.04.2018, 08:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)