Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 13: Stranger Than Fan Fiction
#40
Já jsem se prosím k této epizodě prokousal až dneska, a musím se podělit o dojmy, než nadšení vyprchá. Rainbowkiss

Naprosto čistá fan service, která ale na rozdíl od 100. epizody nepůsobila tolik přeplácaně a zmateně, a mohla být díky tomu vstřebána i dětským publikem.

Ztvárnění conu parádní, chvíli jsme měl pocit, že jsem zase zpátky na FFku. Pobavily i nenápadné narážky na komunitu - polštář s obrázkem Daring Do (dakimakura se tomu říká?), stereotypizovaný brony (zavalitější poník s rozcuchanou hřívou v tričku s DD) a postřehl jsem i skrytou zprávu pro fandom (jak DD říká RD: "Mám větší starosti, než vycházet vstříc fanouškům.")

Současně ale epizoda funguje i jako dobrodružství s poučením, které si jistě vychutná i mladší non-brony publikum. A líbí se mi, jak tvůrci dokázali ono poučení držet v obecné rovině, a přitom jím "zamrkat" na brony fandom.

No a největším potěšením byl hostující Patton Oswalt, kterého znám z amerických stand-upů, a přesto mě dokázal překvapit svou dokonalou prací s hlasem. Vyhrabal jsem dokonce jeden jeho stand-up, kde popisuje MLP. Pinkiesmile (video je třeba dát na 1,25x rychlost, jinou verzi jsem bohužel nenašel)

Takže celkový dojem - zatím jedna z nejlepších epizod 6 série.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 13: Stranger Than Fan Fiction - od Aelipse - 06.02.2017, 04:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)