Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina
#24
Další cesty a další psaní... tahle kapitola s názvem Věčné ticho mi ležela v archivu rozpracovaná snad celý tenhle rok. Trochu mě děsí, že od vydání posledního dílu uplynul už déle než rok (sice jen o pár dní, ale i tak). Byl jsem delší dobu na vážkách, zda psaní nepověsit definitivně na hřebík, ale nemám rád nedokončenou práci, tak se snažím, když jsou pro to příhodné podmínky. Cestování vlakem a autobusem na velké vzdálenosti ten prostor naštěstí dává.

Další kapitola bude dřív, protože už je napsaná, jen potřebuju ještě odstup alespoň týdne, abych ji mohl pročíst a opravit případné nesrovnalosti. Tedy... tyhle dvě kapitoly byly původně jedna, ale naskytla se příležitost ten trochu rozvinout tím směrem, kudy chci příběh směřovat, tak jsem ji využil Twilightsmile

Chápu, že ze mě ten příběh leze hůř jak z chlupaté deky, ale přesto budu rád, když mi k tomu napíšete komentář - za každý předem díky!


Kapitola 11 - Věčné ticho

Stříbrný mech - celý příběh

PS: Při doplňování kapitoly do obsahu na začátku mě google pobavil návrhem odkazů Rainbowlaugh
[Obrázek: 76YRcO2.png]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jamisova MLP prvotina - od MrMaidx - 26.09.2012, 21:14
RE: Jamisova MLP prvotina - od matyas1999 - 26.09.2012, 22:07
RE: Jamisova MLP prvotina - od Zmok - 19.10.2012, 01:23
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.10.2012, 01:38
RE: Jamisova MLP prvotina - od Sonic94 - 21.10.2012, 22:03
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.01.2013, 12:16
RE: Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.10.2016, 17:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)