Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V hlavě (Inside Out)
#1
Urputně jsem hledala mezi tématy, jestli někdo založil téma na tuto, podle mě, úžasnou animovanou pohádku a s překvapením jsem nic nenašla  Rainbowderp
Opravdu se mi líbí její vizuální provedení, hudební podkreslení, "zápletka" je také originální, ale úplně nejvíce jsem nadšená z představ, jak to v našich hlavách vlastně může fungovat  Twilightsmile 
Dnes jsem tuto pohádku viděla teprve podruhé (manžel ji pustil asi pro zklidnění po dnešním shlédnutí nejnovějšího dílu GoT  Rainbowlaugh ) a opět se nechávám unášet dedukcemi, kdo by v mé hlavě měl u přístrojovky hlavní slovo (asi strach  Twilightoops ) a jaké by byly moje ostrovy osobnosti Pinkiehappy Možná ostrov Víry, můj osobní svět Fantazie, ostrov Soucitu a snad i poníci by mohli mít vlastní ostrov MLP  Twilightsmile Je vlastně celkem dost těžké dojít ke správné "sebeidentifikaci" a přijít na to, jaká emoce vládne vašemu životu a co tvoří vaši osobnost .

Jak byste se identifikovali (pohledem této pohádky) vy?  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
V hlavě (Inside Out) - od EresielRanwa - 23.05.2016, 19:08
RE: V hlavě (Inside Out) - od BatygameCZ - 23.05.2016, 21:01
RE: V hlavě (Inside Out) - od Martin - 24.05.2016, 18:22
RE: V hlavě (Inside Out) - od Draimisko - 24.05.2016, 23:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)