Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
#45
A přesně s tímhle nám lidé mohly pomoci i dříve. A k tomu Brainstormingu. Měli by se na tom podílet všichni. Kdo prostě nebude chtít se tomu věnovat nemá tam co dělat.
Už teď jsme se často dočkali i neochoty z řad některých výtvarníků, cokoli řešit a věřím, že některé z nich by ani jednotný text, nebo nějaký chat nedonutil k nějaké činnosti. Bohužel máme tyto zkušenosti.
Ilustrátor bude muset více spolupracovat se svým autorem a naopak. Komunikace mezi těmito dvěma složkami někdy vázla a pak se stávalo, že i po ubezpečení, že vše všichni chápou se náhle objevili lidé, kteří po dvou měsících náhle zjistili, že existuje nějaký nápad na sborník.
Nechci zde jmenovat, kdo kde a kdy dělal problémy. Nebylo by to slušné. Každopádně, kdo se tomu nebude věnovat a bude si myslet, že dodá povídku/obrázek a tím to pro něj hasne, do sborníku nepatří.
Opravdu nás zarazila někdy nechuť některých lidí, vůbec něčím přispět.
K samotnému formátování textu a tak. S tím samozřejmě bude potřeba hodně pomoci. Jednotnost je ale nejdůležitější a proto se stanový písmo, odsazení, velikost a tak. To samé platí i pro obrázky.
Ještě nevíme, zda další sborník bude zase systémem dvanácti měsíců. Pokud by to bylo možné, měl by dostat šanci každý. Nesmí ale opravdu zapomenout, že dodáním povídky to nekončí a bude muset ten chat nebo prostě místo kde jsou informace sledovat.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Rwakk - 22.03.2014, 23:25
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)