Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
Sundal som mu pásy a o zvyšok sa postarali spoluhráči, takže zatiaľ čo som získaval assist som si mohol dovoliť okolo neho tancovať. Rainbowwild

[Obrázek: KSpMoHi.jpg]

A plus bol tak blbý že sa sústredil na mňa.

A skús ísť s G dole kopcom 95kmh Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak sme s kámošema jeli to 7vs7 řeknu vám to sou vraždy, ale někdy mě tam štvou ty IS-3ky když já tam sem maximalné s kv-1s ale teď si budu brát t-150 abych měl už kv-3. Ale jinak je to pořádná sranda, sice jsem potom odešel, ale kámoš mi vyprávěl jak tam šikanoval elcéčko a pak ho shodil do vody Rainbowlaugh
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Pokud jezdíte s tanky úrovně 1 - 5 tak bych možná začal jezdit s vámi... ale jsem na to levej ale WoT občas o víkendech hraji ale Clan wars se mnou nevyhrajete Rainbowlaugh
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Ho ho ho! Na Warthunderu už nabírají na closed beta! Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
na clanwars nemá smysl jezdit s ničím pod T8
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(14.11.2013, 15:33)Terodeness Napsal(a): Ho ho ho! Na Warthunderu už nabírají na closed beta! Rainbowlaugh

Kde? Já od nich nikdy nenašel nic než letadlaRainbowlaugh
Odpovědět
Je to event, musíš splnit sérii úkolů. Teď je první. Sejmout 60 pozemních jednotek v arkádě nebo 30 v realistickém a historickém módu
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak jsem si koupil TOGa je na 50% slevě. Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
ATTENTION! Wild school bus with gun called TOG II* has appeared! Rainbowlaugh
Já magorem? Kdeže! Jsem jen limitovaná edice! Rainbowlaugh
Odpovědět
Kvůli TOGovi sem umřel Rainbowlaugh zasek sem se o jeho vrak. A chvíly zabralo než jsem ho objel.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)