Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Spravne...ano byl! A jak jsem mel na dlouho pokoj...
Odpovědět
Že ses na to musel ptát... postavil jsi nás do ošemetné situace... nevíme jestli nás to má mrzet Unsuresweetie
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jako ve tvem avataru...Je to changeling nebo trixie...
Odpovědět
Nerozpoznáš Trixie a S1 Lunu? Styď se.
Ale na otázku je to Luna nebo changeling...technicky vzato oboje Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Holy...









Christ...
Odpovědět
Máš ban za braní božího jména nadarmo
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Máš ban lebo máš najs avatara Rainbowlaugh
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Máš ban protože dík Twilightsmile tohohle jsem si animoval sám
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Máš ban za to že si to animoval sám!
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Máš ban za toxíny...
https://i.chzbgr.com/maxW500/7533269760/hB8560189/

I need MOAR Fics! Twilightangry2

ASKO...

> říkejte mi Grin ^^
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)