Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Jo... ...snažil jsem se obhájit poníky na Roumingu...

Citace:Aby se zastavila nákaza roumingu nesmyslnými obrázky ze seriálu určeného pro holčičky do 12ti let (tj. MLP), měl by Roumen provést radikální opatření a ve veřejném zájmu doživotně zabanovat největší příznivce kultu MPL, kteří sem toto svinstvo tahají a halasně ho podporují. Jsou to tito registrovaní uživatelé: cpy, Piccolo, Aolorn, Vincenzo, quido.speedy, ententeak a SagitaX. Apeluji proto na Roumena, aby tyto infantilní nerdy navždy vyhodil a zachoval tak roumingu jeho úroveň.
Raritywink
Umíte se vyrovnat s primitivní kritikou na kterou nejde dobře reagovat?[/quote]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Který pitomec to psal? Jediná moje pony-related aktivita na roumingu je, že jsem k obrázku hodně divného pony plyšáka napsal že to vypadá jak z "meet the pyro." Já mu dám banovat
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
pidi,dej sem odkaz,kde tohle máš.
Odpovědět
Kašli na to, to je z fóra, někdy před vánoci... ...jenže fórum na Roumingu je fórum jediná SQL tabulka s možností filtrace podle tématu. Nedaří se mi v adrese trefit rodiče toho threadu, jinak bych hodil přímý link :-(

Nicméně psal to někdo pod nickem 'tajný fízl' - vzhledem k tomu že má dva příspěvky, tak patrně napůl troll... prostě neřešit... Raritywink Vlákno se jmenovalo "stop ponies, bring memes"...

Máte rádi vláčky?


Přiložené soubory Miniatury
   
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Bring memes? Bezvěrec... pár memů jsem pro rouming vytvořil a měly dost dobré ohlasy.


I like trains.


Máte rádi dubstep?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
ne

posloucháte hudbu převážně v bezztrátových formátech?
Odpovědět
Ne.

Už jsi někdy zapoměl, že každá otázka zde má začínat na "Už jsi někdy" ?

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Ne(Ale párkrát jsem se na to prostě vys*** Rainbowlaugh)

Už sis někdy přiznal,že pravidla jsou od toho aby se porušovala?
Odpovědět
Ano (ale nechce se mi to dělat Twilightsmile )

Už jsi někdy dělat někdy že někdy někdy bylo někdy? Derpytongue2

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
No jasně Rainbowlaugh...Co? Derpytongue2

Už jsi někdy byl/a poslán/a k doktorovi na vyšetření hlavy?


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)