Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Jop, zprávy se šíří rychle. Tak..jsme s Flu dali dohromady záchraný tým. A šli vás zachránit.
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Hmm. Vy dva jste spolu hezký páreček. Anyway. Sergeiovi se udělalo blbě, takže všechno vyzvracel. Zvracel vrtulníku do nádrže se slovy že to nevadí, a že zvratky na sněhu vypadají hnusně. A pak jsem dostal nápad. Ještě jsme potom do nádrže nalili nějákou moč a zkusili nastartovat. Chytlo to a tak jsme letěli k nejbližší stanici, kde jsme natankovali a letěli obsadit kopec...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Tak v tom případě se jde zpět ke kopci do Ponnyville II kterej je téměř plnej Twilightsmile

Just a random pony with muffins!
Odpovědět
(01.12.2012, 23:41)JakubCZECH Napsal(a): Tak v tom případě se jde zpět ke kopci do Ponnyville II kterej je téměř plnej Twilightsmile
lidi tohle vypadá fakt divně deadlyshadow píše jako by mu bylo 5 ten milovník fluttershy ví něco o zbraních a je mu tak 17 ale deadlyshadow ten si vymslel miliardu zbraní z budoucnosti a nejde ho porazit

Odpovědět
To víš.To je prostě offtopicRainbowlaugh
Odpovědět
na váš kopec zaůtočila jednotka SPEC-NUTS s M249 s ACOG SIGHTEM A GRIPEM v lese je zacamuflovaný sniper(chtěl jsem BERRETU ale tu má someone) takže si beru AS50 s Ballistic optikou a jdu hlídat tu B-52 co vám tam letí s pár bombama
Odpovědět
Kopec si klidně bombarduj Twilightsmile když se nic nestane mýmu ponnyvillu II Pinkiesmile kterej je notnej kus od kopce..já už nebojuju Twilightsmile

Na kopci je someone...tedy vlastně už ne.

Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Hmm.. konečně Válkyhodný soupeř. Pomocí ZSU alias Šilka sestřelím B-52. Poté se speciálama vybavenými AK-47su a Bizon alias PP90, Rpg-7 a taky s BVPčkem začnu připravovat masivní útočné prvky pod kopcem. Rusové nám poslali pár T-72 (t-80 je na ho*no a t-90 taky.) a něco málo hindů. (Mi-24) a společně se spojenci z ukrajiny a celkově východních států Čekáme pod kopcem připraveni na válku. P.S. je mi opravdu 14. Nevěříš? pošlu ti mou fotku. Pinkiesmile A miluji Fluttershy, vadí ti to? Jestli jo tak promiň.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(02.12.2012, 18:11)APPLEPOWER Napsal(a): na váš kopec zaůtočila jednotka SPEC-NUTS s M249 s ACOG SIGHTEM A GRIPEM v lese je zacamuflovaný sniper(chtěl jsem BERRETU ale tu má someone) takže si beru AS50 s Ballistic optikou a jdu hlídat tu B-52 co vám tam letí s pár bombama

Teď jsem si uvědomil, že je to blbost. Na co skupinu kulometčíkú? A vúbec. M249 SAW alias Pila protože má velmi rychlou kadenci. TATATATA a 200 nábojú je v p**eli... Na zbraň s rychlou kadencí bys nal ACOG? Ty magore, odkud jsi přišel? Nebo spíš jaký Kall ou Djúty si hrál? To je úplná blbost. To na M249 múžeš rovnou narvat optiku z pušky. Taká blbost... Anyway... Když máš teda amíky (malá ráže)
poradil bych ti M16 nebo XM-177A2. Případně s M203. Potom jako kulomet... Třeba FN Minimi a všechno s Red dot slight (česky s laserem). Typyskej Callofduťák...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Jelikož teda.. když do toho APPLEPOWER začal tahat Západní vojska, rozhodl jsem se používat východní a čistě jen východní techniku. (Takže Barret M107 si sežer Pinkiehappy ) Přišla další podpora. S nově vybavenými Mi-17, T72 a dvě T-90. Zaútočil jsem na kopec. Tvoji řekněme jim "kulometčíci" si buď vyrazili oko a nebo nic netrefili, takže jsme vyhráli na celé čáře. Ale.. jelikož jsem hodný, nechal jsem tě jít.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)