Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Ale to byli Protossové a ti vyslouchají mě, a proto si rychle zdrhl a já zabral kopec
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Poslal jsem armádu zombie aby prošla kolem kopce.Tobě se strašně líbili,tak jsi šel s nimi.Já mezitím přišel na kopec,pustil jsem těm šaškům,co tam zbyli MLP:FiM S1E26 s českým dabingem a oni radši odletěli do vedlejšího vesmíru,takže kopec je můjTwilightsmile
Odpovědět
Přemluvil jsem tě a tak jsi dobrovolně z kopce odešel. Já poté nahoře postavil Hrad na který by byl strýček sam ale protože jsem na straně východu, tak není.Takže jsem nyní officiální vlastník kopce. Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Šel jsi psát povídku,takže kopec zůstal prázdný.Ale já šel taky psát,tak jsem jen zapíchl na kopec ceduli"na prodej"a šel.
Odpovědět
Rainbowlaugh problem je v tom ze ja povidku psat nesel Rainbowlaugh na PC je segra. Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Vstal jsem od PC,tvojí ségru poslal na jahody a ty jsi šel psát.Nekaž mi toRainbowlaugh
Odpovědět
Ale ona furt sleduje pohadky Rainbowlaugh nic nebude... Rainbowlaugh
Ale ona furt sleduje pohadky Rainbowlaugh nic nebude... Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Dobře. K hradu jsem přišel s Fluttershy a řekl jí že tě má jít přemluvit ať hrad i kopec opustíš. Poslechl jsi jí a odešli jste. Hrad jsem zboural a místo něj postavil Hi-Tech centrum abych mohl povídky psát na kopci.
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Spokojeně jsem odešeel s Fluttershy.. to je jedno co.. um.. Pinkiesmile zkrátka kopec je tvůj
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Uvědomil jsem si že mám taky v oblibě Fluttershy, takže jsem se vydal po vašich stopách. Kopec je i s hi-tech centrem opuštěný.
Just a random pony with muffins!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)