Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
jo, se skautíkama a dodnes toho lituji. Jsou to fajn lidi, ale přece jen většinou měšťáci a lidí co neumí nasekat na podpálku nebo postavit stan se štítím


Jízda na kole s vojenskou helmou českého vzoru na hlavě a štít a vzduchovka na zádech přes náměstí. Někdo?
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Ehmm nie Rainbowlaugh
Už si niekedy prechadzal sa v noci so sekerou v ruke a z diabolskym výrazom Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Ne, skutečně ne Facehoof Rainbowlaugh Zatím jen se srpem a ve dne  Ajsmug

Už jsi někdy byl náměsíčný?  Pinkiecrazy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
neskutečne mnohokrát, nejvíc ale při úplňku Pinkiecrazy jednou sem i odesel z baraku Rainbowlaugh

už jsi někdy vrazil do dveří kdyz sis spletl jestli tlacit nebo tahnout? Rainbowlaugh
Why are you even here? Go do something useful.
Odpovědět
Nesčetně mnohokrát, nejvíc ale po úplňku  Pinkiecrazy Dělám si srandu  Rainbowlaugh

Už jsi někdy nepostřehl, že je před tebou schod a zakopl jsi? (když už jsme u té nepozornosti Twilightsmile )
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
ano a ne jednou Twilightblush

už jste někdy dělali dumb walking? (jdeš s mobilem v ruce a furt do něho čumíš Twilightsmile )
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Ne, nejsem sebevrah  Rainbowlaugh A taky v mém mobilu není co k vidění, to se raději kochám okolím (když je tam nějaká biomasa) nebo studuju lidi  Ajsmug

Už jsi někdy přešel na druhý chodník kvůli protijdoucímu neznámému člověku, který ti byl nesympatický?  Twilightoops
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Nope. Ale takováto situace se mi stává dost často na nádraží nebo ve vlaku...

Už jsi někdy měl ledový kafe?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Jop Twilightsmile Jak to kupované a přímo toho názvu, tak domácí a původně horké (to celkem pravidelně)  Rainbowlaugh

Už jsi někdy musel hledat něco důležitého v odpadkovém koši?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
To hledám skoro každý den v koši na kompu a v kuchyni Pinkiehappy

Už jsi někdy měl s kámošem to samé triko ten samý den?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)