Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Odkedy poznám MLP, tak nie je veľa farebných kombinácií, čo by mi prišli divné Rainbowlaugh

Už ste sa niekedy hodili na posteľ, no od tej ste sa odrazili inam?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Legion: pekny avatar Pinkiesmile

nieRainbowlaugh

uz jste nekdy spali pod posteli?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Díky Macaman Ajsmug

Nie, ale raz sa mi tam schoval kamoš. Keď som ho objavil a (zo srandy) mu povedal, že tam sú šváby, tak odtiaľ upaľoval... Rainbowlaugh

Už vám niekedy padol na nohu televízor?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Nope,ale představte si,že máte doma tu starou krabicovou Rainbowlaugh

Už jsi se někdy večer sám vyděsil?
Odpovědět
ano Pinkiesmile

uz ste nekoho vydesili tak ze ho malem kleplo?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
A veru sa to aj stalo, keď prišiel bratanec raz do zdanlivo prázdnej miestnosti a ja som bol skrytý za dverami a pak ho chytil za plece Rainbowlaugh

Už ste sa niekde niekedy báli osamote?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
áno, kedysi hlavne v tme...ale aj teraz, byť o jednej ráno v lese nie je až tak príjemné Rainbowlaugh


už ste niekedy mali halucinácie? Pinkiecrazy
Odpovědět
Ne,pane jednorožče...hehehehe,já letím.... Rainbowlaugh

Už jste někdy uvažovali o smyslu života? Rainbowderp
Odpovědět
Samozrejme, veľakrát. K odpovedi som nejak nedospel až do MLP. A teraz tvrdím, že odpoveď si musí dať každý sám Pinkiesmile

Už ste niekedy hrali v kasíne?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
V mém věku...leda v GTA nebo v Fallout New Vegas Rainbowlaugh

Už jsi někdy přemýšlel nad blbostí lidí?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)