Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban ano!

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo well.... dám to do spoilera XD
Takže..... bola som s Paťom u babky a ocino opravoval motor na aute.. no to není podstatné. On mi povedal že mu je vonka zima. Tak povedal že či nejdeme dnuka ku babke a ešte mali sme takú železnú rampu aby auto vyšlo hore a videl sa spodok auta vonka na dvore. Bola noc a nebolo nič vidieť. Tak sme utekali dnu a Paťo nevidel že tá rampa tam je tak narazil do nej a poriadne sa odrazil a spadol no narazil si veľmi hlavu, ruku a chrbticu... reval na celý dvor.... nemohol ísť ani do školy. Mal na hlave hrču a našťastie mu nebolo špatne lebo to by mohlo znamenať aj otras mozgu.... THE END Rainbowlaugh Hovorím že je to prkotinka
Odpovědět
Máš ba protože chudák
Odpovědět
BAN lebo je to blbec Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban hej je to chudák. Nevidel.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo sa mu rozbila pri tom MP3 za 40 eur a odletela mu aj topánka XD
Odpovědět
Au. Máš BAN
Odpovědět
Tak to zlè. Ban.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo som ho ľutovala a nechcela som aby sa mu stalo niečo vázne Twilightoops
Odpovědět
Máš BAN protože něco veselejšího
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)