Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Dělal jsem,že mě to baví a tys to nevydržel a šel to taky vyzkoušet.Byl jsi o něco rychlejší,takže jsme se za chvíli srazili.Ty jsi z toho omdlel a mě to vyhodilo na břeh.Vylezl jsem zpátky na kopec(Sakra,to už je trapný.Musím vymyslet lepší způsob,jak se dostat nahoru)
Odpovědět
A celý unavený jsi usnul. Tak jsem tě strčil do postele a postel poslal po řece pryč. Cestou jsi nabral i Dumbase, takže vás oba proud odnesl na posteli, daleko od kopce. Mám kopec.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(Už 6 stran jsem se neobtěžoval zabrat kopec)
Vykopu v kopci tunel a dostanu se až pod tebe. Stáhnu tě do tunelu a rychle ho za sebou zahrabu a ty jsi tam zůstal uvězněn. Pro jistotu jsem ti ještě zlámal ruce a nohy aby si se nemohl vyhrabat (vchod je taky zahrabán). Kopec je můj
Odpovědět
Přes telefon s hlasovým vytáčením, jsem si zavolal pomoc. Policie, hasiči a záchranka přijeli. Policie tě zatkla za ublížení na těle. Hasiči mě vyhrabali a záchranka s medigunem mě napravila. Tebe odvezli do vězení a já zůstal na kopci.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Protože jsem Dumb, řeka mě vyvezla nahoru. Tebe jsem majznul zkaženou rybou, a šel jsi k zubařovi pro nové zuby.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
jo a já jsem použil energie prastarých sil a povolal na kopec dovážku jídla a tím sem vás zhypnotizoval a donutil jít domů a být obézními koníky a tak skončila epocha která nikdy neskončí
Odpovědět
Avšak Dumb objevil TV Sportline a opět zhubl. Tím pádem měl sílu vydrápat se na kopec a uklidit ho.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Protože já našel jen rádio sportline,tak mi hubnutí trvalo mnohem déle.Dumbasse to zatím na kopci přestalo bavit a odešel neznámo kam,takže kopec si zase zabírám já.
Odpovědět
hů hu jeto supe když letíte super rychlou rychlostí a okolo vás protéká vesmír již brzy se vrátím a mám super uchyli kteří mají geneticky zakódovanou mou obranu a místo prasáren
útočí na jiné úchyli (všichni víme o co tu de(a jestli ne tak jeto jen marketingoví trik nebo ne_?))
Odpovědět
Mpa jsem opet vyhodil. Jen jsem usl ve vinnem sklepe.
Damael: Na moje psychopaticke uchyly, ktrere jsem si dovezl z dovolene tvi nemaji

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S pomocí DumbTapaTalk 4
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: