Anketa: Který víkend v srpnu chcete sraz?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
3.-4.8.
6.86%
7 6.86%
10.-11.8.
5.88%
6 5.88%
17.-18.8
56.86%
58 56.86%
24.-25.8
17.65%
18 17.65%
31-1.9.
12.75%
13 12.75%
Celkem 102 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno
No, já plán co dělat mám. Na svoboďáku McDonald - svačina
je tam takové hezké knihkupectví, což mě zabaví tak na hodinku
No a zbytek budu v té restauraci, taky. Twilightsmile
Odpovědět
Díky, zase nemám v plánu se utopit v knihách. Mám je rád, ale Twilight nejsem Raritywink
Odpovědět
Btw bolo by možné starému ajvrimu poskytnúť nejakú stodolu na prenocovanie? Pinkiehappy
Odpovědět
Blax: Já to mám podobný v 5:45 mi vyjíždí autobus ze Slanýho, do prahy dojede v půl sedmý, pak cesta metrem a mám to akorát na sedmou Rainbowlaugh

Teda, bude to pálka, ale přinejhorším mě podpoří pár energiťáků Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Nastaly menší komplikace a potřeboval bych něco vytisknout. Jde o tři stránky formátu A4. Ideálně na nějakém tvrdším papíru. Komu to můžu poslat?

Basic:
Zrovna dneska sem narazil na jedno hračkářství, kde se oblevily BB z 5. řady, tak se to po Luně podívám. Moc jich tam ale nebylo a tyhle kódy princezen už si dávno nepamatuju.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Xeelee:
Tak ako kupovať rovno nemusíš, dávam aj ostatným priesotr, že keď si kupujú blindbagy a kúpili povedzme už 3 Luny a chcú sa toho zbaviť, tak kľudne odkúpim za tie 3 € čo sa to predáva.
Odpovědět
(14.08.2013, 11:04)ToBeA Napsal(a):
(13.08.2013, 23:47)Bouri Napsal(a): Všude v okolí centra je to placený, resp. v sobotu do 13h, jestli jsem se dobře díval; po 13:00 až do neděle 23:59 zdarma. A jestli opravdu chceš stání bez lístku, tak jedině boční uličky okolo LG (nebo i okolo bytovek na Mendlově náměstí), blíž skoro nic není, aniž by to nebylo o držku (Cejl a podobné ulice, kde je i ve dne noc Twilightoops).

No pokial by som mal platiť 24 hodín či koľko sa to plánujeme zdržať, tak by som asi skrachoval :d Ale pokial je to, ako hovoríš, po 13 zdarma, tak tie dve-tri hodiny kľudne zaplatím. Môžem sa na túto informáciu 100% spoľahnúť? Twilightsmile

Jak napsal Radmen, mělo by to platit. Zdroj - http://www.spravneparkovani.cz/parkovani...z2bz4q2Mfz
Jinak jestli bude od Hlaváku přesun prvně k LG, tak možná bude lepší zůstat v postranních uličkách okolo LG, kde je parkování zdarma (neviděl sem cedule o placeným pakování a do toho domu se mi nechce jezdit, bo bych se tam jednak nejspíš nevymotal a druhak bych si zlomil břicho Twilightoops) a až opak se autama hromadně přesunout k okolí Hada. Toť můj osobní plán. Flutterryay
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Docela by mě zajímalo, co vše v aukci bude. Ajsmug
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
To se dozvíš až na aukci. Ajsmug
Ale budou tam obrázky, blindbagy, plakát a tričko. Ajsmug To je teda to, o čem vím.
Odpovědět
Zdravím!

Zčistajasna se ukázalo, že na dopravu z Prahy do Brna a zpět budu moci mít k dispozici auto. Nyní jsou obsazena pouze tři čyři místa a další dvě zbývají. Při naplnění kapacity vozu (pět poníků a jejich pět švestek) by se cena za cestu tam pohybovala zhruba mezi 120-150 korunami (záleží na propálené naftě).
Kdo by se chtěl přidat, nechť mi napíše PM. Ajsmug

Update: Auto je již plné.

Prozatím se zdráhám plánovat osazení pro zpáteční let, jelikož nemám představu, jak vysoké budou hladiny ethanolu a únavy po tomto srazu a v kolik hodin bude vůbec ideální odjet (nepočítám-li navíc potenciální nedělní aktivity). Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: