Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 3.78 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jasmin kreslí :)
Oggy - WoWko nehraju, protože by mě tento typ hry přestal za 5 minut bavit Rainbowlaugh prostě tento typ nemám ráda Unsuresweetie a ta zadní zadní noha Rainbowlaugh - já vím, že je divná, ale na tom ještě zapracuju Pinkiehappy jo a s tou magií ses trefila Rainbowlaugh zkoušela jsem to udělat temnější Rainbowlaugh a docela mi to k nim sedne Twilightblush
Purple - alicorny jsem kreslila u kámošek schválně, protože jsem nevěděla, co by se k nim hodilo víc Rainbowlaugh... Jo a ty uši - s těma si hrozně ráda hraju... potřebuju, aby v tom ten tvar byl Pinkiehappy

Kdyby se někdo ptal, co to má za CM, tak opravdu nevím Rainbowlaugh nic určitýho mě nenapadá a tak tam kreslím takovéto různé čáry a když se mi to líbí, tak to tak nechám Raritywink jen uprostřed je trochu určitý to oko Pinkiesmile
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
Nejde oto či to hráš len som poznamenala na krvavých elfov Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Příště, až budeš dělat ty ohníčky z očí, tak je neobtahuj... takhle to vypadá jako nějaké delší řasy.. nebo prostě něco, co roste z těla navíc
Odpovědět
K té visačce- nedělej jí tak tlustý krk Twilightsmile
Odpovědět
dobře nebudu je obtahovat Twilightsmile
opravdu by jste nevěřili, kolik se toho při úklidu najde Rainbowlaugh
neuvěřili by jste, že jsem to kreslila 16.3. 2013 Rainbowlaugh
[Obrázek: OIa2BY79q_XLqIqsYFbyqiuwuify-0WqTHTBZYd9...VQLL41glxk]
toto je starší Twilightsmile
[Obrázek: bT-Ra4ag4-WG6x8KrOSYDHWKEImR8xwgBy95qfH2..._5tcXcK-X8]
tady jsem ještě opravdu ještě neuměla jreslit Rainbowlaugh Rainbowlaugh
[Obrázek: l4EwagghJI8G6UOpZP4_jdbLf4hJdGbjNgJV3gWL...pnskrYl-Bw]
a Cadence Rainbowlaugh
[Obrázek: cjgTBDDkYWozGZx5fNKRK4zxmSazJd6eZfVPYsDS...PeKSMyDljY]
vše jsou to opět starý obrázky Rainbowlaugh
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
tak a mám tu ještě obrázek, se kterým si chci dát opravdu zaležet Twilightsmile včera jsem udělala Legolase, a i s ním jsem se patlala asi hodinu Rainbowlaugh dneska jsem pokračovala s gimlim a taky se docela povedl Pinkiesmile no... je to na A3 a toto je jen část papíru Rainbowlaugh
[Obrázek: 64018_539783786069041_533732534_n.jpg?oh...ea34f9d302]
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
zase nikdo... no tak dám ,,pokrok'' moc jsem na tom nepokročila, ale myslím, že se mi to zatím vede Rainbowwild
[Obrázek: 73299_540606325986787_1500853069_n.jpg?o...b06c693cc2]
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
Ten poník nahoře má moc krátký nožky ..Jinak to moc dobře nevidím.. vyfoť to blíž .. Ajsmug
Odpovědět
jeee zase tvé oblíbené téma..supr

nechceš zkusit elfo Twi? xD bo Celestii bo ty ráda alicorny xD
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
no... ta elfo Twi nezní špatně... určitě si na ní udělám čas Rainbowlaugh no... každopádně... Na facebooku hrajeme roleplay (jsme 3 lidi, ale docela se to tam rozjelo Rainbowlaugh) no a tam to se mnou dopadlo tak, že mě jiný poník odkopl na zem a já jsem nebyla schopná dělat prudký pohyby.... Tak mě (i když proti vůli, ale pak už mi to bylo šumák Rainbowlaugh) musel vzít Legolas na záda a měl mě na zádech po skoro celý zbytek cesty.... tak mi to nedalo, ale to jsem prostě musela nakreslit Rainbowlaugh Rainbowlaugh
[Obrázek: 1Fr0UA-_O9PjB6pLssxld3AlVZIuMRaZyDQnQRiv...MPWdBhP4uI]
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)