Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN protože klídek, klídek... Já už toho nechám, ano? Tohle je asi první věc, do které mám opravdovou chuť za poslední dny, takže se to ve mě nahromadilo...
Odpovědět
Máš BAN, protože za to může víc lidí než jen ty.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
máte ban,protože zítra je škola..a protože je život nespravedlivý.. PROČ LIDI MUČÍ ZVÍŘATA...proč.. proč jim ubližují..sakra už Flutterrage
Odpovědět
Máš BAN, protože jsi zapomněl dodat, že na co si lidi zvyknou v jednom tématu, to pak šířej po celym fóru.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
máš ban protože....ale ne, ty ban nemáš, ty seš cool
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Máš BAAAN protože nejlepší je,si najít oběť a v pmce se mu vybrečet na rameno ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
máš ban,protože máš rád moc lidí
Odpovědět
Máš BAN, protože chodit do školy je lepší, než makat osm hodin u pásu s chmelem

(Vlastní zkušenost)
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Dbleki: Nic ve zlém, ale máš BAN, protože já zítra školu nemám :p Přijímačky na gympl... (přijímání primánů, né mě Rainbowlaugh )
Odpovědět
Máš BAN, protože mám svaťák a z Gymplu za měsíc zmizím.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)