Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Že jo ... do takového auta bych si klidně sedl, i když bych řidiče neznal Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Najlepší dopravný prostriedok na ktorom musí byť radosť si môcť... zajazdiť. Twilightsmile
Nehovoriac o tom že novšie modely budú mať už isto zabudovaný Rain BLOW dry... Scootangel

- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
ááááá slepice Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
kosay: Rain BLOW dry ? V příštím modelu ? Ale simtě ... jak to pak, že já ho už mám. I s klimatizací zdarma
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(22.03.2013, 21:49)Dumbass_CZ Napsal(a): kosay: Rain BLOW dry ? V příštím modelu ? Ale simtě ... jak to pak, že já ho už mám. I s klimatizací zdarma

To by vysvetľovalo ten slastne vyplazený jazyk v avatare. Ajsmug
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
(22.03.2013, 20:10)Dumbass_CZ Napsal(a): Ferrari je moc mainstream ... to bych nechtěl ... ale chevrolet impala či camaro, nejlépe ročníky 67 ... hmmmm Rainbowlaugh

tak starý ameriky mám taky rád , ale ne tolik jako ferrari

scootaloo tu není tak častá 10/10
Odpovědět
Flutterryay ferrari Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Kovisi tvuj avatar je jako ,,HEAVY WEAPONS GUY" s svoji svacinkou sandwichem..akorat tady je to Fluttershy s kolackem
Odpovědět
Bon Bon na "přírodní způsob".

(22.03.2013, 20:10)Dumbass_CZ Napsal(a): ...ale chevrolet impala či camaro, nejlépe ročníky 67 ... hmmmm Rainbowlaugh
Nechcu ti kazit iluze, ale staré ročníky u nás skoro neseženeš... Impalu možná, ale Camaro 1. generace těžko (když už, tak hodně draho); jó 3.generaci Camara seženeš snadno a levně...
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Proč u nás ? V americe jich je tolik, že se jich zbavují. Proto se dováží Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)