Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Ach tak, myslel jsem, že je to vlastní tvorba Derpytongue2 mno Landa není můj styl a nerad někoho podceňuju.
Reálný to asi není. Ale to jsem si tam dal v afektu čerstvě po shlídnutí Magical Mystery Cure. Teď s odstupem Princess Twi už beru líp. Nicméně bylo by to pěkný, se silným morálním poselstvím.
a OT bych vlastně mohl citovat můj minulej příspěvek. (ono to je s básněma těžký, znám lidi, co je uměj skládat a tudíž považuju básně v podpisu bez jména autora za tvorbu majitele účtu)
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
Stephen Crane, bohužel jméno se tam už nevešlo.

Jo, bylo by to hezký, ale můžeme asi pouze snít.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian čeština je přece tak krásná a rozmanitá co se týče překladu přezdívek a názvů no ne? Rainbowlaugh
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
zajímalo by mě jestli k matrixu nebo něco jinýho ale první na co sem pomyslel při čtení tvýho titulu byl matrix Rainbowlaugh
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Bouri: Danovi už udělala ... a on jí za to šmajzl novinama ... pak mu ty ruce ale Lyra snědla Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass_CZ: z toho tvého avataru taky začínám slintat Rainbowlaugh

A radši to dám i do spoilu, až si ho někdy změníš a dáš tam něco jiného, tak by to mohlo znít blbě.... Rainbowlaugh
[Obrázek: oR0aFby.png?1?dateline=1363457283]
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
I hate everyone. Excluding the ones I hate. Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Stejně těch 277 stránek nikdo číst nebude Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Stačí když někdo bude prohlížet moje příspěvky, těch je podstaně méně a náhoda je blbec Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Mé naštěstí nikdo nekontroluje Twilightsmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: