Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak vypada vase plocha
Dumbe ty máš smůlu. Jsi odsouzen k věčnému životu se špinavým počítačem. Rainbowwild

Ale pokud o čistotu opravdu stojíš, můžeš skusit obyčejnou vodu. Ta funguje vždycky.
Odpovědět
Pfff ... voda je mainstream. Kakao a nohy v teple to jistí :p
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(28.02.2013, 17:38)Dumbass_CZ Napsal(a): prosím, a kde jí najdu. Potřebuji uklidit ! Twilightoops

ty to máš složitější, ale když vymažeš /etc, /bin, /sbin a /boot, tak to bude mít podobnej efekt
Odpovědět
Nejde ! Rainbowlaugh

Protože mi Gnome a Enlightenment nějak blbne, budu muset zůstat na Xfce a Unity Rainbowlaugh

[Obrázek: 2jSf9EX.png]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
[Obrázek: dUuJH1z.jpg]
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
tak mám zas novou plochu    
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Nová plocha Pinkiesmile
[Obrázek: twilight4p.png]
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Desktop:
Na PC mám rád čisto...

[Obrázek: desktopze.png]

Galaxy Nexus (lockscreen+homescreen):
[Obrázek: nexuslockscreen.png]
[Obrázek: nexusmainscreen.png]
iPad (lockscreen+homescreen):
[Obrázek: img0129v.png]
[Obrázek: img0130r.png]
Odpovědět
Michy: šikovný desktop. Minimalistika, to mi je blízké.
Jinka mě zajímá, proč máš otevřený Firefox a Chrom zároveň?
Odpovědět
Určité věci v Chrome běží lépe než ve FF (například bankovnictví), navíc se snažím oddělit svůj provoz.
V Chrome mám přihlášený facebook i google účet (tj mail, google+...), ve FF mám obojí odhlášené. Proč, to si jistě dokážete domyslet Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)