Bronies.cz
Jaká je nejlepší bojovka? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Jaká je nejlepší bojovka? (/Vlakno-Jaka-je-nejlepsi-bojovka)

Stran: 1 2


Jaká je nejlepší bojovka? - BatygameCZ - 26.05.2015

Jako vždy- název mluví za vše
Která se vám líbí nejvíce? Vypiplaný Street Fighter, silně japonský Tekken nebo krvavý Mortal Kombat? Jestli chcete, do diskuze napište důvod


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Kodos - 26.05.2015

Já jsem sice vyrůstal na Tekkenu, ale asi lepší mi připadá Mortal Kombat. Mnohem větší nápaditost, fatality, grafika + když to někdo opravdu umí, tak vás komplet vykombí s téměř kteroukoliv postavou, v Tekkenu vás naprosto a efektivně vykombí tak akorát King.


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Miku Veverka - 27.05.2015

Kurňa, to je zapeklitá otazka. Rainbowlaugh
Ja jako malej kid sem bojovky hrál hodně rád s bratrem.
Tekken - na tom sem vyrůstal (na trojce aspoň, pak vyšla pětka) a pořád si myslím že ve všech bojovkach se to ovládá stejně jako v tekkenu. Rainbowlaugh
Dead or Alive - hra z děctví, ale nevyrustál sem nad tím (protože jsme měli jenom demo. Rainbowlaugh ). Mám ještě dvojku a opravdu mě to baví.  Pinkiesmile
Street fighter - jako kid jsem to hrál (nevim jestli to zrovna bylo street fighter, ale pamatuju si že tam byl ten slavnej Hadouken! Rainbowlaugh ), ale zjistil sem o tom jak ty hry sou dobré před 2-3 rokami. Twilightblush 
Mortal kombat - Jedna z her který sem nehrál jako malej. Rainbowlaugh. Hra mě baví, ale já jako kid co vyrůstal na tekkenovi tak mi přijde ovládání moc složité. (Nedělám si srandu. Rainbowlaugh )
Dynasty Warriors (myslím bojovku, ne ten hack n slash) - taky dostupné jenom jako demo, ale hodně jsme si to s bráchou užili. Nedávno jsme to hráli na emulátoru, a je to velmi dobra hra.
Battle Arena Toshinden - hra z děctví, taky demo. Hodně zábavy, hrajeme do teď.
Další sem nehrál, ale pokud bych měl vybrat, tak to bude tekken a tesně pod ním dead or alive a street fighter 


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Mácaman - 27.05.2015

to jsou vsechno super hry, ale pro me je nej bojovka Karate Champ (priloha), kdo nestravil detstvi s kapsami plnymi drobnych s kamarady u automatu, ten nepochopi....


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Discordian - 27.05.2015

Fighting is Magic


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Yuuki - 27.05.2015

Těžko říct. Nejsem moc zběhlej v bojovkách. ^^ Co jsem tak hrál je Street Fighter, Tekken a Mortal Kombat, když jsem byl ještě dítě. =D


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Mikado.H - 27.05.2015

Hrál jsem sice vždycky Tekkena (na automatu) a Street Fightera, ale Mortal Kombat mám nejradši.

Rozhodnout se ale jakého, je už složitější. Podle mě je MK X dost zbytečné, protože je skoro stejné jako ten MK reboot, jen je tam víc postav. EDIT: Jsou jen jiné, ale i s DLC má 2011 63 postav a X má 55 postav

Na druhou stranu nic nezkazili, takže přestože mě štve jak ždímaj prachy a vydávaj příliš podobný hry, tak MK X=MK + nový postavy a z toho vyplývají jen pozitiva. (Vzhledem k tomu, že je jich míň, vybíral bych hru podle toho, kde jsou vaše oblíbený postavy)

Ale pokud si nemusím vybrat z nabídky, tak protože si nikdy nepamatuju ty složitý comba, mám nejradši Super Smash Bros. (jakýkoli) kde záleží víc na reflexech.


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - RayCode - 27.05.2015

(27.05.2015, 09:32)Discordian Napsal(a): Fighting is Magic

Souhlasím , tato hra ti procvičí prsty že z nich budeš mít po tydnech hraní žížaly Rainbowwild


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - AverageHanzo - 11.06.2015

Trochu škoda, že jsou tu na volbu fakt jen ty nejvíc mainstream z mainstream.

Pro mě většinu času byla nejlepší bojovka BlazBlue, momentálně teda Chronophantasma, i když teď ho začíná dost dohánět Persona 4 Arena Ultimax. Ony vlastně všechny bojovky od ArcSysu jsou čisté zlato.

Což mi připomíná, nedávno na Steamu vyšel Guilty Gear XX Accent Core Plus R (ano, já vím, šílené jméno =D),
který je taky velmi kvalitní bojovka a jen za 15 euro, *wink, wink, nudge, nudge*

A pak samozřejmě další velmi dobrá bojovka je Skullgirls, hlavně na indie bojovku velmi promakaná.

Jak jde vidět, tak mám radši bojovky které mají takový velmi rychlý akční pace a šílené efekty, ale hlavně se do všech dá strašně rychle dostat a naučit se aspoň základy. Pokud člověk fakt nejde po nějaké vyšší úrovní hraní, tak mi příjdou takové více uspokojivé.
Street Fighter má něco do sebe v tom, že se člověk nemusí učit šíleně dlouhé combo stringy a je víc o positioningu, footsies a čtení soupeře, pro-zápasy pak nejsou o tom, kdo první dá hit a dostane soupeře do nějakého crazy comba. Za to se mi ale občas zdálo, že se matche strašně táhly. O Tekkenovi radši ani nemluvě, toho jsem zkoušel jen párkrát a nutno podotknout, že z jeho ovládání jsem byl nanejvýš zmatený. =D

Ano, dělám tu obří dump, ale to proto, že bojovky jsou asi můj nejoblíbenější herní žánr, strašně se vždy o nich rozkecám. =D
A kdo ví, třeba by se tu našel někdo, s kým bych si mohl i zahrát. =D =P


RE: Jaká je nejlepší bojovka? - Discordian - 11.06.2015

Hmmm... Svého času jsem dost hrával Guilty Gear XX Reload. Za Fausta to byla sranda, takový Discord style, ale nejvíc mi šla Millia Rage.

via G2 ponyphone