Bronies.cz
Transsexualita Mezi Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Transsexualita Mezi Bronies (/Vlakno-Transsexualita-Mezi-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Transexualita Mezi Bronies - Discordian - 04.03.2015

Wau, to je creepy. Rainbowlaugh Pokračuj v té dobré práci, May


RE: Transexualita Mezi Bronies - Monique - 04.03.2015

Here, have more creepy stuff Rainbowlaugh. Ještě na tom musím hodně makat, ale lepší jak nic.


RE: Transexualita Mezi Bronies - Neko.Cross - 04.03.2015

Umn.... Zkusím se trochu vyjádřít na tohle téma.... Sice já jsem holka... A co jsem si všimla vyjadřují se tu více chlapy... hehe... Sama mám kamaráda co si prochází teď vším a rád by se změnil jen to je pro něj zrovna těžší dost i ze strany rodiny :/ Je mi ho tím celkem líto :< chjo....

Ale jinak.. Když to vezmu z mého pohledu vše.... Nop... Mě tohle nevadí... Já jsem Cossplayer.... hehe... Ráda dělám mužské cosplaye a více se lépe citím v mužském oblečení a když si mohu i stáhnout prsa... i když s mou velikostí to zase tak extra nejde ^^""" hehe... Ale to tu řešit nebudem.... Popravdě mi občas i mé tělo vadí při mé sexiální stránce pač jsem raději tá dominantnější, ale díky mému tělu to moc nejde >__>
Jo někdo si řekne, že je to blbost, že to jde... Jenže má hlava mi to říká jinak a tělo by rádo dělalo i věci které ani trochu nemůže... Bohužel.... Popravdě jsem často záviděla a i teď zavídím těm FemBoys co na světě jsou.... Líbilo by se mi jedním být, ale bohužel ^^"""" Tak cute nikdy nebude X'DDD

Doufám, že po tom všem co tu teď já píšu nebudu třeba někdo koukat divně, ale je to vše pro mě i hrozné dylema zda se i já chci vůbec někdy změnit bo ne... Pač se mi to i kříží s tím, že bych si přála jednou porodit :/ :/ Což je trochu blbé.. Ale raději i tak bych byla chlap... Vím, že se 2x nebo kolikrát povedlo, aby odrodil chlap co byl dříve žena, ale tohle nák nechci ^^""" chjo.... Vše je to také no.... :/ :/
Dost zmatečný a myslím na tohle i celkem často co by bylo lepší....
Popravdě často se i rozbrečím když vidím videa kde je BoysLove... ^^"""" Pač bych si tohle ráda chtěla prožít také.... >___> vím, že tohle celé asik není moc k tématu a možná jsem řekla i něco co jsem neměla, ale umn.... ^^""" Trochu jsem se také chtěla nějak vyjádřit >//////////<


RE: Transexualita Mezi Bronies - Monique - 04.03.2015

Tak důležité je, že sis to přiznala. Je super, že jsi s tím šla ven, nevím jak tobě, ale mě se vždycky hrozně ulevilo. Jestli bys byla radši chlap, go for it. FtM mají celkem slušné výhody ze začátku, jelikož HRT většinou dělá víc, než u MtF. Divně se na tebe určitě nikdo dívat nebude. U věcí týkajících se specificky FtM ti bohužel poradit moc nemůžu, jinak kdykoliv můžeš napsat May nebo mě. Nejít do toho protože nebudeš dost cute je blbost, ze mě taky žádná modelka nebude. Porod je druhá věc, s tím ti moc neporadím, ale taky vím o několika případech, kde se to povedlo. Ta knížka, co postovala May na začátku topicu má taky spoustu zajímavých informací (a pár, které nejsou tak úplně aktuální), takže jestli budeš mít chuť, doporučuji přelouskat. Na ostatní random otázky, které jsem radši řešila anonymně se mi docela osvědčil subreddit r/asktransgender, ale chce to brát s rezervou.

Každopádně ať už se rozhodneš jakkoliv, držím palce.

Edit: Asi by bylo dobré to nějak odborně řešit. Většina lidí v ČR chodí k doktorce Fifkové (http://www.fifkova.cz/). Mě osobně sezení s ní teprve čeká, takže víc ti říct nemůžu.


RE: Transexualita Mezi Bronies - Baterka - 04.03.2015

Monique : ty zníš jako 2 různý lidi !


RE: Transexualita Mezi Bronies - Neko.Cross - 04.03.2015

Monique: Dík Pinkiesmile Je fajn i něco také slyšet hih Pinkiesmile


RE: Transexualita Mezi Bronies - Luna May - 04.03.2015

@Neko.Cross: Monique za mě řekla už spoustu, jen tedy dodám pár detailů.

Ano, rodinná situace může být velmi složitá, ale vždy lze vyřešit. Znám pár osob, které rodina naprosto odvrhla a žili na ulici, ale přežili. K tomu se hodí krásný citát, který jsem si nedávno přečetla: "Neznám silného člověka s jednoduchým životem." Kolem a kolem jde o to si zvážit plusy a mínusy tohoto podstatného rozhodnutí Twilightsmile.

Nevím, co myslíš tím:

Citace:A co jsem si všimla vyjadřují se tu více chlapy... hehe...

Ničeho takového jsem si nevšimla.

Ze tvé zprávy mám pocit, že se ti líbí představa mít mužské tělo a společenskou roli z důvodu oblíbené fantasie. Možná se pletu, ale tak to na mě působí a třeba jsem špatně pochopila tvůj styl komunikace, kterým jsi sdělila jen jednu část svého přesvědčení. Je to ovšem důvod, jako každý jiný - čistě tvé straně a úplně upřímně - pro začátek přeměny pohlaví stačí to, že podáš pádné argumenty na sexuologii a u psychologa. Twilightsmile

Neko, tady máme rádi poníky Twilightsmile. Kdo myslíš, že se na tebe bude dívat divně?

Co se týče porodu, tak je možné si nechat uschovat vajíčka, avšak donosit plod by musela jiná žena. Při HRT se tvá schopnost donosit plod eliminuje a prozatím není vhodná technologie, která by toto omezení nahradila plně funkčním pohlavním ústrojím zvoleného pohlaví, v mainstreamu. Onen porod byl intersexuálními lidmi. Třeba Raven Kaldera je jedním z nich.


RE: Transexualita Mezi Bronies - thesecret1 - 04.03.2015

@Neko.Cross: Z tvé odpovědi jsem vyrozumněl, že se jakožto žena cítíš spokojená, nicméně poměrně frustrovaná po sexuální stránce Pinkiesmile Myslím, že otázka, kterou by sis měla položit je, jestli tvůj život řídí tvá sexualita, nebo tvá hlava Twilightsmile Jak jsi říkala, ve hře je plodnost, a nějaká přehazovaná s vajíčky asi taky nezní úplně košer. Stanov si své priority, a podle nich se zařiď.


RE: Transexualita Mezi Bronies - Neko.Cross - 05.03.2015

Mayshi: Tak ono to také trochu možná je... Pač já si vždy přála popravdě.... Ač to zní blbě možná blbě... umn... Vždy jsem chtěla být chlapem, ale geyem ^^"""" Tohle mě vždy nesmírně přitahovalo a když vidím také dva lidi i rozbrečí proč to nejsem já :/ :/ I když uspokojit náké ženy lépe by se mi také líbilo.... V tom mi často mé tělo vadí >__> hech... Ale nejvíce by mě uspokojilo hermafoditní tělo.... Což je bohužel na mě až mo sci-fi(či jak se to píše ^^"") Já mám až moc zvláštní pohled na věc.... Tolikrát jsem přemýšlela, že se změním.... ale co moje matka přišla o jednu dceru tak ji nechci nějak ani připravit o vnoučata tímhle nom... :< Je to trochu složité Twilightoops Chjo....

thesecret1: Eh... jo s části jsem spokojená a občas nejsem.... hehe.... ono je trochu blbé pár věcí u mě nom ^^"""""


RE: Transexualita Mezi Bronies - Luna May - 05.03.2015

@Neko: Vnoučata se dají zařídit různě Pinkiesmile. Jen ti dám životní radu. Uvědom si, že žiješ svůj život a ne život někoho jiného.

Opět bych apelovala na kontaktování dr. Fifkové, kterou zmínila Monique - ta s tebou dokáže probrat i tyto záležitosti (má letité zkušenosti i adekvátní vzdělání) a doufám, že si nakonec vybereš volbu, která tě udělá dlouhodobě šťastnou. Ať tu či onu.

Pokud budeš potřebovat pomoct cokoliv osvětlit, jsem ti k dispozici, jen podotýkám, že nemám tolik znalostí ze specifik FtM spektra Pinkiesmile.

- EDIT -

V případě, že se rozhodneš pro změnu pohlaví, tak tě bude čekat až několikaletá perioda zvykání si na novou společenskou roli, která nemusí být taková, jakou sis představovala. A mohu ti říct, že mužský i ženský svět je velmi odlišný Twilightsmile. V tom je potom i naše plus, známe obě strany "lidské zkušenosti" :-P.