Bronies.cz
Písecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Písecké srazy (/Vlakno-Pisecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Písecké srazy - KRAJKHOUR - 06.03.2015

Pojedete dnes nebo zítra?


RE: Písecké srazy - Nephala - 06.03.2015

Většina poniků přijede zítra, hele..


RE: Písecké srazy - ♕Decoy♕ - 08.03.2015

no musím uznat že včerejší Píscon 2.75 se na muj vkus docela vydařil možná protože že sem zatim byl jen na dvouch srazech ale i tak


RE: Písecké srazy - sirMichael - 08.03.2015

I přes nepříliš velkou účast poníků (i když v hřebčinci se naše řady trochu rozrostly Pinkiehappy ), byl tento Píscon/Píssraz (zkrátka Pí) velmi povedený.


RE: Písecké srazy - ♕Decoy♕ - 09.03.2015

Honzdire už se plánuje něco dalšího nebo zatim ne


RE: Písecké srazy - Rillanon - 10.03.2015

Sraz jako vzdycky super, uz aby byl dalsi. Priste treba zvladnem i ten piratskokostkovy turnaj Rainbowlaugh

btw. lehce offtopic, jdete nekdo na tuhle fretnou akci?


RE: Písecké srazy - Honzdir - 12.03.2015

Killanon: Tak to si nesmím nechat ujít! Twilightsmile


RE: Písecké srazy - Blue Storm - 21.03.2015

Opožděný raport z Píseckého srazu ze dne 7.3.2015

S Articem jsme dorazili do Písku kolem půl jedenácté a ihned zašli na přehlídku plemenných hřebců do píseckého hřebčince, který mě jakož to člověka od koní velmi nadchl.
[Obrázek: DSCF3687.jpg?ver=2]

Nečekal jsem, že tam bude tolika lidí a tak jsme se po setkání s ostatními bronies do jezdecké haly, kde se konala přehlídka, už ani nedostali.
Avšak i před halou toho bylo dost k vidění. Zvláště pak jak noc černý hřebec, který se svojí jezdkyní trénoval drezuru. Zajímavé bylo, jaké jezdecké skupině ten kůň patřil. Všimněte si, co měl totiž pod sedlem za nápis.

[Obrázek: DSCF3663.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF3673.jpg?ver=2]

Po přehlídce jsme pak jeli do centra Písku a jelikož byl hlad, zašlo se do jedné hospůdky Pí, kde jsme si dali výborný oběd a i na pirátské kostky došlo.

[Obrázek: DSCF3711.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF3713.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF3712.jpg?ver=2]

Bylo krásné a slunné odpoledne a má otázka zněla jasně. Když už jsme tedy v tom Písku, rád bych viděl jejich historickou dominantu a to most. Honzdir nás pak vedl k němu a asi po necelých pěti minutách jsme byli na místě, kde jsme na břehu říčky trávili klidný čas.
[Obrázek: DSCF3721.jpg?ver=2]

Po návštěvě jednoho antikvariátu jsme pak čekali na tři broníky, kteří když vyšli, tak si naší skupinky nějak nevšimli a šli podél břehu dál a dál a dál, až na druhý most, který přešli a tak jsme se jim vydali naproti
[Obrázek: DSCF3728.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF3731.jpg?ver=2]

Pokračovalo se pak do jedné čajovny a to by byli bronies, aby neviděli nějakou spojitost s poníky že? Rainbowlaugh
[Obrázek: DSCF3732.jpg?ver=2]

Kolem deváté jsme pak opustili čajovnu, kde se pěkně rozjímalo nad různými čaji, kávou a pirátskými kostkami a já s Arcticem jsme odjeli zpět domů.

Celý písecký sraz jsem si náramě užil a moc děkuji za úžasně strávený den ve městě, které považuji za jedno z nejkrásnějších v Čechách. Budu proto rád, když pak někdy dorazím na další sraz, který se tak vydařil. Pinkiesmile

Pozn: Veškeré fotky ze srazu jsou zde Písecký sraz


RE: Písecké srazy - ♕Decoy♕ - 21.03.2015

Pěkný fotky naštěstí pro tvůj foťák na žádný nejsem


RE: Písecké srazy - Honzdir - 02.04.2015

IMPORTANT INFO!!

Přípravy na 3. Velký Písecký sraz se právě daly po pohybu, spojil se se mnou DoktorPetr ohledně nápadu na noční výlet s poníky. A napadlo mě proč to rovnou nespojit s Písconem Twilightsmile
Takže prosím všechny zájemce o Píscon zahlasovat ZDE, podle toho se bude i odvíjet datum 3. Velkého Píseckého srazu Ajsmug

Vlákno Písconu založím brzy Ajsmug