Bronies.cz
Minecraft - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Minecraft (/Vlakno-Minecraft)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Minecraft - Shiro neko - 01.02.2015

Ok dík. Ajsmug přijdu se mrknout


RE: Minecraft - Terodeness - 01.02.2015

Ah sorry měl jsem být konkrétnější. To že tam máte bukkit a MLP stuff je samozřejmost, já měl na mysli mody typu Thermal expansion, Thaumcraft, Ars Magica, HavrestCraft, Archimedes Ships, etc...


RE: Minecraft - Shiro neko - 02.02.2015

Nejde mi jít na ten server. píše : faild to login: invalid season (try restart your game)
No resetla sem hru a stale tohle píše. Prosím o radu. (na ostatní servery se můžu připojit)


RE: Minecraft - DoktorPetr - 02.02.2015

Jednoduché... Tento server je pouze pro lidi se zakoupenou hrou.


RE: Minecraft - blesk1j_CZ - 02.02.2015

U Američanu snad žadnej server pro warez ani není. (možná)


RE: Minecraft - DoktorPetr - 02.02.2015

Koukal jsem tam. Docela mrtvo na poměrně velký server. Ostatně pěkný. Hezká města a možnost výběru "classy" Twilightsmile


RE: Minecraft - blesk1j_CZ - 02.02.2015

Ja sem tam byl taky. (stažená mapa a ještě jí mám.)


RE: Minecraft - DoktorPetr - 12.08.2015

Je zajímavé, jak je tady mrtvo i přes to, že v MC světě se pořád něco děje.

Kdybych začal obecně Minecraftu, tak Microsoft udělal Minecraft for Windows 10. Slibují si od toho, že to nebude na Javě a bude to kompatibilní s mobilními zařízeními. Aktuální stav je nějaká beta verze. Momentálně tedy existují dva minecrafty. Ten klasický, který známe a ten od Microsoftu. Nejvýraznější rozdíl je, že v tom od Microsoftu nemáte vlastní skin, ale máte v obchodě se skiny "široký výběr". Děkujeme Microsofte!

Když už jsem zmínil klasický Minecraft, tak brzy vyjde 1.9... Těšíte se? Dungeon v endu, vyšlapané cestičky, asi trilion šípů úplně k prdu a mnoho dalšího! Je opravdu na co se těšit.

A z Bronies komunity... Bohužel Pepanův server skončil. Z důvodu neaktivity lidí, nedostatku finančních prostředků a nechuti admin týmu. Prostě "dí end". Já se tak jednoho krásného dne nudil a když už jsem nějaký kousek kreditů měl na účtě, tak jsem si aktivoval server a momentálně na něm hraji. Je pro veřejnost (není čistě Brony, ale není tam moc non-Brony hráčů). Sem tam někdo přijde.
Máme vlastní vlákno, zde by to dělalo bordel: Minecraft server
IP: 93.91.250.125:27922
Whitelist: Ne
Možnost VIP/Donate: Ano
Verze serveru: 1.8+

Víc najdete ve vláknu nebo na serveru. Uvítám, každého, kdo si bude chtít zahrát survival a bude se přitom chovat slušně.


RE: Minecraft - blesk1j_CZ - 07.11.2015

Právě před par minutama jsem na ČT24 vyděl Minecrafaka ve 12:35. Probírali tam vlogery
EDIT: samohzřejmě že naněj byl par vteřinovej záběr. Nebyl tam sám.


RE: Minecraft - blesk1j_CZ - 20.12.2015

Tak takhle bych si představoval PvE event. Pořádně nadupaný mobové a itemi!