Bronies.cz
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) (/Vlakno-Vyrobni-hnizdo-Celestia-Tour-Zimni-Karaoke)



RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Dragea - 06.05.2013

Molestii bych brala taky Twilightsmile


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Frolda - 06.05.2013

Jsem si jist, že já si to nerozmyslím, jenom opět připomínám, že pokud by se našla dobrá duše, která by to Mid poslala paypalem a já (a jsem si jist, že i další) mu to poslali na účet, tak by tím nám všem udělal velkou službu.


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Pajzl - 06.05.2013

(06.05.2013, 01:36)MidnightShadow Napsal(a): A penize bohuzel budu chtit predem. Mozna se to zda nekomu blbe, ale krome CR to tak chodi ve vetsine sveta a aby se mi doma valelo milion hotovych plysaku, protoze si to nekdo rozmyslel, to ne.

Heh, pamatuju se na výrazy lidí, když jsem chtěl tohle zavést v rámci jednoho podnikatelského projektu, ani procento ti nedaj předem a budou se o tom klidně hádat (citace: "Záloha? Cože? Já můžu platit pouze za hotové zboží, to nejde, abych ti dával nějaké peníze předem." - a to je nabídka, která se odmítá) Rainbowlaugh Jinač, taky se mi doma válí pár nepřevzatých věcí.

V Čechách (ale i na Slovensku a celestieví, kde ještě na východě) na platbu předem přistoupí málokdo, ale vůbec se neostýchají zamluvený předmět nepřevzít a nezaplatit (nebo úplně nejlépe - převzít, ale nezaplatit), proto je velice moudré zavést to i tady Ajsmug


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Ajdrianpony - 06.05.2013

Oki, takže bych si rád taky jednu objednal Raritywink Ty luny byly opravdu krásné.


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 06.05.2013

Ale Luny jsem nesila ja, jenom je upravuju, aby byly jeste krasnejsi Pinkiehappy


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Xeelee - 06.05.2013

Myslíš látku na ten úsměv? Nemáš tam nějakou podobnou?


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 06.05.2013

Jo ty chces jenom usmev na ni? Ja myslela ze chces jenom Molestii. Usmev neni problem.


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Xeelee - 07.05.2013

Eeyup! Ten úsměv a oko. Jestli to nebude problém... Count me in. Again.
[Obrázek: princess_molestia_seal_of_approval_by_pa...4zoerv.png]
(02.05.2013, 23:21)Xeelee Napsal(a): Pokud bude vypadat takhle, tak se mnou počítej Twilightsmile

Cos myslela že chci?


RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - MidnightShadow - 07.05.2013

No primo Molestii Rainbowlaugh

Tak to se omlouvam, vzhledem k memu spankovemu deficitu nejak obcas nechapu Rainbowlaugh

Takze chces Celestii s troll usmevem jako je na obrazku?




RE: Hromadna objednavka plysovych Celestii - Xeelee - 07.05.2013

Eeyup Twilightsmile

Běž se vyspat.

(Chce Molestii ještě někdo kromě mě a Dragey?)