Bronies.cz
Český dabing! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Český dabing! (/Vlakno-Cesky-dabing)



RE: Český dabing! - Refly - 12.06.2012

Ha, takže to není úplně tak špatné, ten český dabing... Twilightblush Rainbowlaugh
Jinak gratuluji... Pinkiesmile


RE: Český dabing! - MafatGolgo - 12.06.2012

Páni, tak to je překvapení! Zřejmě jsem českému znění příliš křivdil. Nejspíš nebude potřeba podnikat nějaké reklamní kroky. Tohle, byť tomu nemohu uvěřit, vypadá na barrandovský "Brony boost".


RE: Český dabing! - MafatGolgo - 12.06.2012

Před chvílí jsem poslouchal rádio Impuls a tam říkali, že dle statistik FBI v USA klesla kriminalita skoro až k historickému minimu. Že by...Rainbowdetermined2?


RE: Český dabing! - Intrix - 12.06.2012

(12.06.2012, 20:34)MafatGolgo Napsal(a): Před chvílí jsem poslouchal rádio Impuls a tam říkali, že dle statistik FBI v USA klesla kriminalita skoro až k historickému minimu. Že by...Rainbowdetermined2?

co to má společnýho s dabingem?


RE: Český dabing! - Johnn195 - 12.06.2012

Já nevím, ale koukáte opravdu na ten samý dabing? Já jsem to zrovna dnes na Barandově viděl a čes. dabing se mi spíše znechutil ještě víc, viděl jsem tak celý díl a už to nechci zažít více
(11.06.2012, 18:56)MafatGolgo Napsal(a): Při příštích dílech vím, co udělat. Stáhnu si díl, který bude na Barrandově vysílán, vytáhnu z něj audio, hodím si ho na mp3 přehrávač, napíchnu jej na přenosné reproduktory, televizi vypnu zvuk a budu si to náramně užívat Pinkiehappy .
Ptáte se, proč dělat takovou zbytečně složitou věc? Protože naše televize je lepší než náš monitor a takovéto šílené workaroundy mne nesmířně baví.
Toto je velmi dobrý nápad Twilightsmile


RE: Český dabing! - Legeden - 12.06.2012

ked to bude niekde dostupne na porovnanie ten dabing tak dajte vediet ... som na to celkom zvedavy ... lebo napriklad brata ako dislektika som nedokazal namotat cez titulky a anglicky tiez nevie z rovnakych dovodov a nechcel som ho tyrat tym minimaxom


RE: Český dabing! - Dumbass_CZ - 13.06.2012

(11.06.2012, 17:26)MafatGolgo Napsal(a): Komentář od Dumbass_CZ mi ukázal lepší cestu (a upřímně se divím, že jsem na to nepřišel hned Twilightsmile ).

Ohhhh, děkuji xD
(11.06.2012, 18:56)MafatGolgo Napsal(a): Při příštích dílech vím, co udělat. Stáhnu si díl, který bude na Barrandově vysílán, vytáhnu z něj audio, hodím si ho na mp3 přehrávač, napíchnu jej na přenosné reproduktory, televizi vypnu zvuk a budu si to náramně užívat Pinkiehappy .
Ptáte se, proč dělat takovou zbytečně složitou věc? Protože naše televize je lepší než náš monitor a takovéto šílené workaroundy mne nesmířně baví.

Toto jsme zkoušeli taky předtím na Minimaxu ....
Ale nějak nám připadalo, že to Audio je rychlejší než obraz v TV ....
Díl v TV a stáhnutý musí mít prostě stejnou délku, a chce to parádní načasování .... je to docela složité.


RE: Český dabing! - KRAJKHOUR - 13.06.2012

Dabing se rozchází kvůli rozdílu v počtu snímků za sekund (fps) 23.976 proti 25.000.

(13.05.2012, 18:16)KRAJKHOUR Napsal(a): Nebyl sem spojen s kvalitou videa tak sem se rozhodl zkusit vzít dabing od minimaxu a vložit ho do originálního videa.
První část (β)

Zkusil sem to napravit ale s výsledkem nejsem úplně spokojen protože posun audio stopy je řešen pomocí příkazu v kontejneru MKV.
Pokud by byl zájem převedl bych celou prví sériji do lepší kvality jak s anglickým dabingem tak i s českým.


RE: Český dabing! - Martin - 15.06.2012

Matka se včera dívala beze mne na Applebuck Season a prohlásila, že to bylo super... wut??? Rainbowlaugh (myšleno na TV Barranov)


RE: Český dabing! - Refly - 15.06.2012

...já vám to pořád říkám, že to není tak špatné... Twilightsmile Rainbowlaugh