Bronies.cz
Romantické MLP obrázky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+--- Téma: Romantické MLP obrázky (/Vlakno-Romanticke-MLP-obrazky)



RE: Romantické MLP obrázky - KovisCZ666 - 04.04.2013

Ten poslední Twilightsmile


RE: Romantické MLP obrázky - Tuxik - 04.04.2013

(04.04.2013, 23:25)Johnn195 Napsal(a): Opravdu nerad trhám mainstream, ale co takový Soarindash

Mainstream bys trhal jen v případě, kdybys postnul cokoliv, kde není Dash Raritywink

[Obrázek: i_shall_show_you_the_dance_of_my_people_...4yjhvj.jpg]
[Obrázek: lonely_summer_storms_by_kryptchild-d5279kr.jpg]



RE: Romantické MLP obrázky - Geeshta - 05.04.2013

Pěkný, Tuxíku, mě se RariPie shipping taky moc líbí, jen sem zatim nenašel žádnej dobrej fanfic. Ale nápad je to skvělej Raritywink Pinkiehappy

[Obrázek: being_with_you_by_daisukethefurry-d5bojyu.png]


RE: Romantické MLP obrázky - Tuxik - 05.04.2013

(05.04.2013, 01:31)Geeshta Napsal(a): jen sem zatim nenašel žádnej dobrej fanfic.

Přečetl jsem to ráno a řekl si, že bych si mohl zkusit představit nějakou Raripie scénu. Během své hodinové cesty do školy jsem promyslel scénky, příběh a atmosféru. Teď jsem si napsal hlavní body, které mě vyšly na 3/4 A4, což je opravdu dost, jelkož 1 bod reprezentuje minimálně 1 odstavec.

(Strašně se mi líbí rozdílnost osobností Rarity a Pinkie Pie, kde PP je ztřeštěná, lehkomyslná a dělá si co chce, kdežto Rarity je upjatá, brání se "obyčejné" zábavě a nerada se ztrapňuje.)

Víš co jsi způsobil? Zase budu odkládat rozepsanou povídku a začnu psát úplně jinou Ajsleepy


RE: Romantické MLP obrázky - Antarius - 05.04.2013

Odložení povídky? To znám moc dobře Rainbowlaugh

Ale stejně je nejlepší Appledash Twilightsmile kupodivu jsem o tom nic nečetl, stačí mi obrázky Rainbowlaugh Ale Twidash má dost dobré příběhy Ajsmug


RE: Romantické MLP obrázky - Johnn195 - 05.04.2013

(04.04.2013, 23:51)Tuxik Napsal(a): Mainstream bys trhal jen v případě, kdybys postnul cokoliv, kde není Dash Raritywink

[Obrázek: i_shall_show_you_the_dance_of_my_people_...4yjhvj.jpg]
[Obrázek: lonely_summer_storms_by_kryptchild-d5279kr.jpg]
Také pravda, ale i tak si myslím, že trhám mainstream při postování něčeho jiného než je female/female
Ale tak něco mainstreamového no
[Obrázek: i_d_rather_sleep_in_by_sharpieboss-d5wy84i.jpg]



RE: Romantické MLP obrázky - altair - 05.04.2013

[Obrázek: mlp__pink_clouds_by_mn27-d3i121g.png] [Obrázek: tumblr_luqlv3wbqA1r2awrno1_500.png] [Obrázek: rainbow_dash_and_soarin_by_lotothetrickster-d4sp055.png] [Obrázek: 50985%20-%20artist%20oceanbreezebrony%20...gboner.PNG]

-jestli se tu už nějaký z těhle obrázků už ukázal, tak se omlouvam za kopíraci


RE: Romantické MLP obrázky - Antarius - 05.04.2013

Pravda, tohle se mnou nic nedělá Rainbowlaugh

jen, ať nevyměníte i tu druhou klisničku za druhého hřebečka Rainbowlaugh


RE: Romantické MLP obrázky - Dumbass_CZ - 05.04.2013

(04.04.2013, 17:41)Antarius Napsal(a): Au Ajsmug Pindash se mi nelíbí. Vlasně Pinkdokoliv se mi nelíbí Twilightsmile

vlastně se mi líbí jen Appledash a Twidash Rainbowlaugh

Jasně jasně. Nemusíš nám tu furt obhajovat svůj názor.

(04.04.2013, 23:25)Johnn195 Napsal(a): Opravdu nerad trhám mainstream, ale co takový Soarindash

Pokud by ses díval, tak jsem tu SoarinX dával Ajsmug Ať už Dashie, PP, AJ, Spitfire a dalších a dalších. Ale každý nemůže sledovat celý topic že Rainbowlaugh


RE: Romantické MLP obrázky - KovisCZ666 - 05.04.2013

(05.04.2013, 15:16)Antarius Napsal(a): jen, ať nevyměníte i tu druhou klisničku za druhého hřebečka Rainbowlaugh

problem? Rainbowlaugh