Bronies.cz
Metro 2033 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Metro 2033 (/Vlakno-Metro-2033)

Stran: 1 2 3 4


RE: Metro 2033 - Discordian - 12.01.2013

Co říká stranická příručka o bezhlavých mutantech?


RE: Metro 2033 - Dumbass_CZ - 12.01.2013

Opravdu parádní hra, a ještě lepší kniha. Přečetl jsem obě.
Hru používám jako benchmark grafiky, protože je opravdu náročná na HW Rainbowlaugh


RE: Metro 2033 - Frolda - 12.01.2013

Mě se líbila ta atmosféra. Hrající si děti, hráči na kytary, nakupující na trhu (Prospekt Mira, moje oblíbená stanice Rainbowlaugh), uprchlíci v drenážní šachtě, oči noktovizorů a laserové zaměřovače vojáků v Polis, Polis jako taková.

Ze všeho nejvíc se mi líbila scéna na začátku jak jedete v drezíně a těsně před vás vstoupí chlap a oni na něj zapískají. Jak pak jentaktak odskočí a oni se mu smějou.

Další skvělá scéna byla s tou holkou - Now, close your eyes and wait for a big surprise a objevil se tam ten maník s širokými rameny a doutníkem v hubě, který vás praštil čelem Rainbowlaugh

Prostě, já metro zbožňuji.


RE: Metro 2033 - May - 13.01.2013

Jo, jo... jedna z nejatmosféričtějších věcí.. nahodit ranger mode, nepoužívat Volt driver a skvělé...


RE: Metro 2033 - Discordian - 13.01.2013

Já měl rád Hellsing, sice na větší vzdálenosti strašně nepřesné a munice drahá a vzácná, ale mělo to svoje kouzlo Twilightsmile


RE: Metro 2033 - Survivor - 13.01.2013

Mne sa páčila tá heavy automatic Shotgun Twilightsmile


RE: Metro 2033 - Mr.LaLike - 13.01.2013

Mně bylo jedno z čeho střílim hlavně že to rozsřílim Pinkiecrazy


RE: Metro 2033 - Fantaxbox - 13.01.2013

Já to teď hraju na nejtěžší obtížnost a mám sakra velkej problém udělat pasáž kde jedete v tom "autíčku" a sedíte za kulometem, páč sem mi to uložilo tak nějak divně protože oni do mě jednou střelí a hned to celé vybouchne takže vůbec netuším jak to mám udělat XD.


RE: Metro 2033 - DerpingWork - 13.01.2013

Ahhh Metro...Moje nejoblibenejsi hra ve svem oboru...No. Jak bych popsal tuto hru...Naprosto famózní krajina a příběh. Krasnych chvil vyzivánì se v killovani mutantu bylo mnoho Pinkiecrazy. Velmi realisticky promysleno chovani lidi (jak vznikly ruzne frakce komunistu , nácků a ostatních.) lidi pote co by se stala takova pohroma. Muj scariest okamzit: V knihovne kdyz sem zebral z diry ve zdi naboje jak me chytl. 15 minut jsem se donucoval vyjit ven... Me hodnoceni 9,7 az na kratkou dobu vyborne pohranicko. Twilightsmile


RE: Metro 2033 - May - 13.01.2013

(13.01.2013, 01:24)LaLike Napsal(a): Mně bylo jedno z čeho střílim hlavně že to rozsřílim Pinkiecrazy

Tak ono na vyšší obtížnosti člověk někdy neměl moc na výběr a byl rád, že má vůbec po ruce nějaké náboje.. Akorát Volt driver byla přehnaná zbraň - válela se na zemi hned na začátku, munice byla takřka zadarmo a démona sundala dřív než stihl cokoliv udělat??? Osobně mi naprosto neseděla do reálií světa a rozbíjela rovnováhu hry... takže ji každému vřele doporučuji ignorovat...