Bronies.cz
Vaše pony sbírka... - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vaše pony sbírka... (/Vlakno-Vase-pony-sbirka)



RE: Vaše pony sbírka... - Tadys80 - 24.07.2016

Takže konečně mám svého prvního plyšáka. Raritystarry
Kdo si počká, ten se dočká.  Pinkiehappy
[Obrázek: 0sXYC7F.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - Xenomorf - 24.07.2016

(18.07.2016, 09:38)EresielRanwa Napsal(a): Jsou boží!!  Pinkiegasp Kde se dají sehnat? Jen na internetu nebo se dají ulovit i někde fyzicky v terénu?  Rainbowderp  Pinkiesad2
Dají se sehnat snad všude na internetu. A já mám takovou Vinyl djpon3


RE: Vaše pony sbírka... - Blue Storm - 03.08.2016

Za čtyřletou věrnost princezně Luně, jsem včera obdržel řád Lunina měsíčku Pinkiesmile

[Obrázek: 1m.jpg?ver=2]



PS: Díky ti Fangu Twilightsmile


RE: Vaše pony sbírka... - Faiko - 11.09.2016

Tak moji sbirku obohatili svouji ucasti DJPON3 a Pursey Pink

Oba nalezeni ve Zlinskem Zlatem Jabku v obchudku Sparkys - Jeste tam byl Flash Sentry a Fall Formal EQG minis (A ja vazne chtel Sunset)

[Obrázek: tumblr_odc0okUHWh1r8dscpo1_1280.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - makill01 - 11.09.2016

Moje skromná blindbag sbírka, z mane 6 mi chybi jenom Fluttershy  Fluttershyouch
Brzy by se měla rozrůst o Rarity z Diamond Select  Raritystarry

[Obrázek: 529c49d162.jpeg]


RE: Vaše pony sbírka... - Jerry Heartlead - 11.09.2016

OK, moja skromná zbierka momentálne vyzerá takto:
[Obrázek: wdF4R1e.jpg]
Nedávno som si v Leviciach opäť kúpil MLP časák, ku ktorému bola Starlight Glimmer a to je proste ponuka, ktorá sa neodmieta (najmä u mňa ako niekoho, kto je veľkým fanúšikom súdružky Starlight). Trixie je z predošlého čísla, takže obe majú vedľa seba čestné miesta. K česacím hodlám pridať zvyšok Mane 6, nakoľko mi ešte chýbajú Pinkie Pie, Rarity, Applejack a Twilight, ktorú som rozhodnutý si kúpiť už ako alicorna. K Mane 6 by som neskôr chcel pridať aj Celestiu a Lunu rovnakého typu. Tiež hodlám pokračovať aj v zbieraní figúrok z časopisu, nakoľko sú veľmi pekne urobené. Pinkiesmile
Otrasnej kvality fotky som si vedomý, pretože foťák na tablete sucks a smartfón s kvalitnou optikou bohužiaľ momentálne nemám...


RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 07.10.2016

Tak co lidi ^^
Už má doma někdo "Batwinged Pegasus"?? :3 Já si ho před pár dny odnesla z Pompa ^^ Je naprosto úžasný Heart
Více o něm na mé stránce od soboty: !!!ZDE!!!
[Obrázek: 14462813_1718829725108494_44317498978164...e=58AAFF37]


RE: Vaše pony sbírka... - Jerry Heartlead - 15.10.2016

Keďže bol dnes v Leviciach jarmok, kúpil som si tam takýto cuteovný G3 MLP hrnček s Wysteriou a breezies:
[Obrázek: UgkJFRp.jpg]
Stál dokopy 3,50 €, ale oplatilo sa to už len preto, že je to G3... Vrelo odporúčam pozrieť sa po ňom každému fanúšikovi G3, pretože je proste cute... Pinkiesmile


RE: Vaše pony sbírka... - Faiko - 16.10.2016

Tento hrnicek mam take (sice nejsem fanousek G3 ale Pony je pony) a taky dalsi 3 G4 (2 bezne prodavane po poutich a 1 s delanym potiskem)

a jeste ke me zavitaly Power Ponies
[Obrázek: tumblr_of50h8su0o1r8dscpo1_1280.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 24.10.2016

Tak mě kamarád dneska vytáhnul po obchodech a takhle to dopadlo Rainbowlaugh Trochu více jsem si nakoupila no Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Jinak více zítra na mé FB stránce: !!!ZDE!!!
[Obrázek: 361868.jpg]