Bronies.cz
Vaše pony sbírka... - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vaše pony sbírka... (/Vlakno-Vase-pony-sbirka)



Re: Vaše pony sbírka... - Cwossie - 08.12.2014

Mám hezčí...nebo minimálně měl lepší čokoládu Rainbowlaugh kamarádka mi ho poslala z Finska, ale dorazil už na začátku listopadu a protože sežeru, na co přijdu, tak už je prázdný RainbowlaughD

[Obrázek: 7ab44449b6bf9a5979c55375e3a5c67f.jpg]

Kdo si, mimochodem, všimne, co je špatně na obrázku? Pinkiesmile


RE: Vaše pony sbírka... - Mystery - 08.12.2014

Jů, ten je pěkný! Dokonce Spike se naklonoval! xD Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Minetex - 08.12.2014

Spike has been doubled!
No, a přijde mi tak na stejné úrovni, a prej jsem na čokoládu moc vybíravej, takže to nemusí být pahnus Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Cwossie - 08.12.2014

Minetex OT:
Jakej to má obsah kakaový hmoty, píšou tam?
Tady na tomhle se píše 30%, a byla plněná, trochu jako Kinder. Vyrobená v Německu, ale nepsali, kdo přesně.

A jo, všimli jste si oba správně Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 08.12.2014

Já mám taky tam ten kalendář Rainbowlaugh jeden z minulého roku a jeden z letoska Rainbowlaugh oba berozbalene furt Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Jamis - 08.12.2014

(07.12.2014, 13:23)Melgarh Napsal(a): Pred chvilkou jsem to hazel na Twitter tak to hodim i semka - sbirka veskerych Brozurek, Conguidu, letacku a dodatku pro vselijake domaci i zahranicni Srazy a Cony!

[Obrázek: PastPresentFuture_zps36fae0dc.jpg]

Tohle je velká nálož vzpomínek a zážitků Twilightsmile vloni jsem udělal podobnou fotku pod vánočním stromkem a už jen dávat to všechno dohromady stálo za to. Už to nejsou jen věci, ale odkazy na to všechno, co jsme zažili a dost často jsou to věci, na které rozhodně nezapomenu - hlavně proto, že jsou spojeny s lidmi, za kterými stojí za to jet přes půl Evropy Pinkiesmile

Myslíte, že by stálo za to vzít seznam těhle věcí a připsat k nim jen heslovitě, co všechno se k nim váže? Nejen pro mě, ale pro nás všechny, kteří se té či oné akce zúčastnili?


Re: RE: Vaše pony sbírka... - Minetex - 09.12.2014

(08.12.2014, 00:30)Cwossie Napsal(a): Minetex OT:
Jakej to má obsah kakaový hmoty, píšou tam?
Tady na tomhle se píše 30%, a byla plněná, trochu jako Kinder. Vyrobená v Německu, ale nepsali, kdo přesně.

A jo, všimli jste si oba správně Rainbowlaugh
[Obrázek: 5f9bde88cb6d29f8483870401061cd50.jpg]
Pokud umíš německy... Rainbowlaugh Ale 30% Cacaa poznám i já (bez překladače Twilightsmile)


RE: Vaše pony sbírka... - Elchar - 28.12.2014

Nejnovější kousek do mé sbírky.... vyrobené jako commission od kamarádky Rainbowlaugh

[Obrázek: Flm0z2M.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 30.12.2014

Elchar: Tak ten je mooooc pěkný :3


RE: Vaše pony sbírka... - Arctic Blue - 30.12.2014

Nechal jsem si podepsat Discorda od Johna de Lancie Twilightsmile Byl objednaný přes měsíc a dorazil zrovna včera, takže docela štěstí Pinkiehappy
[Obrázek: DSC_0006.JPG][Obrázek: DSC_0004.JPG]