Bronies.cz
Vaše pony sbírka... - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vaše pony sbírka... (/Vlakno-Vase-pony-sbirka)



RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 24.06.2014

Hehe... Tak mám doma konečně velkou česací Rarity s kolekce "Rainbow Rock" :3
Jenom po jejím vybalení s krabice jsem byla dost zklamaná Ajsleepy" Ne jenže měla nechutně mastnou hřívu, ale i špatně sestříhanou a kus jí trčel s krku Ajsleepy" Ehm... :/ V krabici si toho nešlo všimnout nom ^^""" Většina vektorových očí bylo u ní špatně udělaných Ajsleepy" Trvalo než jsem našla náké pěkné :/
Hech....
Jenže tá hříva >_< Musela jsem jí umýt a pak namočit na chvíli do aviváže... Byl to děs, ale díky tomu se zjemnila Pinkiesmile Pak jsem ho vymyla a umyla trochou šampónu a kondicionéru :3 Hih... Nakonec jsem ji začala stylizovat hřívu jak ji má mít Heart Dělala jsem to "asi" přes 2hod. >_< No jo šlo to dost blbě >_< Furt se mi tá hříva rozjížděla chjo.... Ajsleepy"
Šaty jsem jí zpět ani nadávala X'DDD Se mi nelíbily Rainbowlaugh Navíc jsem je náksi moc nechápala X'DDD
Ale tak mám konečně hotovo :3 Hih.... Doufám, že se vám moje stylizace Rar líbí :3 A jinak snad vám moje recenze pomohla trochu X'DDDD
[Obrázek: PicMonkeyCollage_2.jpg]

Detailnější foto zde:
Vytrhnutá Rarity z obalu Rainbowlaugh Nechutná hříva tedy >_<
[Obrázek: CIMG5085.jpg]
Tady ještě roztáhlé šatičky Rainbowlaugh Ehm.... Hříva sice krásně hustá, ale tak... >_<
[Obrázek: CIMG5084.jpg]
Tak a konečně nastylizována Heart Doufám, že se tedy líbí hih :3
[Obrázek: CIMG5088.jpg]
Tak a ještě pohled zepředu Rainbowwild Rainbowwild
[Obrázek: CIMG5089.jpg]



RE: Vaše pony sbírka... - Baterka - 25.06.2014

Jak si to takhle pěkně uhladila ? ten chemlon vypadá otřesně Twilightsmile


RE: Vaše pony sbírka... - MidnightShadow - 25.06.2014

Baterka: tady ma nekdo navod na DA http://scaramouche-fandango.deviantart.com/art/Bad-Mane-Days-258834978


RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 25.06.2014

Baterka: To není chemlon.... Její hříva je ze synthetického materialu... Někdy se používá na paruky... Trochu to chvílemi vypadalo jako kanekalon, ale není.... Většinou se tyhle dva materiali pletou nom ^^"" A jinak jsem ji upravovala z hlavy Rainbowlaugh Upravuji takhle všechny moje česací poníky X'DDD Není to nic těžkého... Jenom u Rarity se to blbě stylizuje Ajsleepy" Furt to někam jede a já nwm co.... chjo Ajsleepy"""""


Re: Vaše pony sbírka... - Divočák - 04.07.2014

Tak už i já se mohu (ne)pochlubit svou (ne)sbírkou která čítá pouhé 4 kousky Rainbowlaugh ale zase jsem zatím takový že chci ještě najít FlutterShy a Dashie. Pak ještě AJ s kloboukem a pak už jen side postavy Twilightsmile
[Obrázek: 6anydumy.jpg]



RE: Vaše pony sbírka... - Aldar - 04.07.2014

Malej update, FF ze mě vytáhlo na moje poměry dost peněz... A nebyly to peníze za jídlo... Rainbowlaugh

[Obrázek: MV6z1d9.jpg]



RE: Vaše pony sbírka... - MidnightShadow - 04.07.2014

Nemam sice momentalne k dispozici fotak, ale par starsich fotek, co se u me nachazi

[Obrázek: rGvOFgx.jpg]
45cm
[Obrázek: FCLqPe3.jpg]
25cm
[Obrázek: 10463064_770074276348824_2028295066380258702_n.jpg]
25cm
[Obrázek: wFw3Wtb.jpg]
25cm

a jeste par dalsich, ale ty budu fotit az mi dorazi fotak nekdy pristi tyden.


RE: Vaše pony sbírka... - AleXan - 05.07.2014

Pjekné, sama ušila?
(videl som na 2. fotke šijaci stroj)


RE: Vaše pony sbírka... - Lachtan - 08.07.2014

Zatím mám sice jen 1/3 mane 6(AJ a TS ještě bez křídel), ale nejpozději od začátku třeťáku zase začnu kupovat časáky v lidlu(73kč za 22 stran seriously) a snad se sbírka rozroste. Navíc všichni mí známí už vědí že sem Brony, tak snad k osmnáctinám 15.8. taky někoho dostanu.


RE: Vaše pony sbírka... - Faiko - 14.07.2014

Dnesní navsteva Zlína byla proste super

Díky Neko.Cross co na facebooku rikala ze v Bambuli bude 10 vlna jsem se tam jel mrknout

a ona tam byla Twilightsmile Twilightsmile
takze jsem pribral 4 kamarady do sbirky

[Obrázek: R35JPUr.jpg]

pak jsem zajel na Čepkov a v Pompu dalsi novinka MLP prstynky

Cena 89,- kvalita nic extra ale je to MLP takze jsem musel alespon jeden vzit
[Obrázek: O8B9lpa.jpg]
[Obrázek: tAxF8Bk.jpg]
[Obrázek: 0gBFtwQ.jpg]

I am a pretty princess TwilightsmileTrollestiaTrollestiaTrollestia
[Obrázek: I3fhUa0.jpg]