Bronies.cz
Vaše pony sbírka... - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vaše pony sbírka... (/Vlakno-Vase-pony-sbirka)



RE: Vaše pony sbírka... - Yin - 03.06.2013

V Bille? Oh, a ja v Bille ke dni deti dostala jabko Granny Smith... Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Dex - 03.06.2013

Já ti závidim Rainbowlaugh (Ikdyž by bylo docela divné, kdybych to přinesl domů...)


RE: Vaše pony sbírka... - Angeee - 03.06.2013

Já to mám zapíchnutý mezi polštářem a prostěradlem, mám dvě možnosti, buď si ten balon nechat nebo využít jeho vzduch Rainbowlaugh

Abych nebyla OT, našla jsem ještě MLP pohádky z G3...
[Obrázek: mlp_g3_by_bluecarmustang7-d67nuu8.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - LovelyMaii - 03.06.2013

(14.04.2013, 16:21)Dex Napsal(a): Hmm... jak tak přemýšlím, tak si myslím, že pár blindbagů bych si koupit mohl. Ale to se zase bojím... napochodovat do obchodu a kupovat tam poníky Rainbowlaugh

Víš jak se jedna malá holka tvářila na mě? Rainbowlaugh
Když už jsme u toho..
Jednou jsem zašla do hračkářství... no.. trochu trapně jsem se cítila... upoutalo mě něco jiného ale záměrem bylo jít k poníkům... jak jsem tak koukala na to něco, přišla tam malá holka.. s mámou a babičkou. Začali mluvit něco o tom že ne tady těch máme doma 102 včera jsme to počítali (mám dojem že mluvily o LPS -LittlesPetShop) a taky něco o tom, že mají doma všechny poníky ale ne Spika. Bavily se o ponících a ta holčina dělala jakoby to znala prostě nejlépe Pinkiesmile Njn... Rainbowlaugh Pak jsem šla kolem ní a podívala se na ni. Z jejích očí se dalo doslovně číst co si právě myslí Pinkiesmile : Vždyť ani nevíš co to Spike je tak na mě nečum.
Ano tohle přesně se dalo poznat. Jenže já pak zašla k poníkům a prohlížela Backround poníky a říkala jejich jména (ve smyslu tady toho ne AppleFritter mám atd.) aniž bych četla ty jména, a pak si vzala Trixie.. joo Pinkiesmile Ta koukala Pinkiesmile


RE: Vaše pony sbírka... - Azuliana - 03.06.2013

Jů, Princess Promenade!

Jinak můj ntb je teď 20% cooler... teda, spíš pod ochranou princezen a Sparity (ano, Luna mezi nálepkami nebyla a SB je tam na zaplnění místa)

   


RE: Vaše pony sbírka... - Angeee - 03.06.2013

Úžasný Rainbowkiss to mluví ta moje závist Rainbowlaugh

Mám tu jenom pak ještě časopis...
[Obrázek: magazine_by_bluecarmustang7-d67nxk9.jpg]

Rainbow Dash samolepka G3
[Obrázek: rainbow_dash_g3_by_bluecarmustang7-d67nxh6.jpg]

Další, v pohádce zmíněná jako ''Hvězdonožka''
[Obrázek: samolepka_by_bluecarmustang7-d67nxe9.jpg]

Pokladnička k časopisu
[Obrázek: pokladnice_mlp_by_bluecarmustang7-d67nx1x.jpg]

Bohužel mi ale k ničemu nebude
[Obrázek: open_pokladnice_mlp_by_bluecarmustang7-d67nx64.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - Baterka - 06.06.2013

Tyhle nálepky chci ! bohužel u nás mají neatraktivní kraviny. pro mě Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Cwossie - 17.06.2013

Uff... první fotka celé sbírky pohromadě (s výjimkou plyšáka Derpy, triček a drobností jako placky, sluchátka...) - příspěvek do soutěže s European Pony Convention Union

[Obrázek: 308_17_06_13_9_10_52.jpeg]

Kdo je zvládne spočítat? Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Aidrien Assagir - 18.06.2013

Pár poníků mám, ale jediným známým je Applejack. Zítra, při lepším světle, vyfotím.


RE: Vaše pony sbírka... - Constelavent - 18.06.2013

Jediný merchandise, který mám, je comic book, který jsem si koupil jako suvenýr v zahraničí.

Čím víc si pročítám tenhle thread, tím míň si připadám jako opravdový fanda.