Bronies.cz
Vaše pony sbírka... - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vaše pony sbírka... (/Vlakno-Vase-pony-sbirka)



RE: Vaše pony sbírka... - Inlustris - 29.03.2018

(28.03.2018, 21:25)sc@lix Napsal(a): Můj nejnovější přírůstek do mojí skromné sbírky:
[Obrázek: Rainbow_Dash_Hikari_Vinyl_Figure.jpg]

A moje kompletní sbírka figurek a knížek:
[Obrázek: Sb_rka_Figurek_a_Kn_ek.jpg]

You...you barbarian! Vytahnout ji z originalniho baleni ?


RE: Vaše pony sbírka... - sc@lix - 29.03.2018

Vím, že jsem tím snížil její možnou budoucí hodnotu, ale byl jsem zvědavý jaké pořadové číslo v té sérií má a to jinak nešlo. Twilightsmile


RE: Vaše pony sbírka... - Jamis - 29.03.2018

Když ti stačí na merch čučet, tak stačí chodit pravidelně do obchodu a netřeba kupovat Twilightsmile


RE: Vaše pony sbírka... - Jerry Heartlead - 29.03.2018

Jamis: tak s tým súhlasím...


RE: Vaše pony sbírka... - Hwězda - 29.03.2018

(29.03.2018, 04:31)Inlustris Napsal(a): You...you barbarian! Vytahnout ji z originalniho baleni ?

Já teda tomu moc nerozumím. Proč by měly být figurky v obalu? Když jsou rozbalené, tak se jim nic moc stát nemůže, ne? Ledatak na ně sedá prach, to je všecko.


RE: Vaše pony sbírka... - Melgarh - 29.03.2018

On myslel to, ze vsichni sberatele, co maji za cil v budoucnu zurocit svoji sbirku, je nechavaji v originalnich krabicich. Rozbaleni = okamzita ztrata sberatelske hodnoty.

Taky ale osobne preferuji rozbalit veci, obaly pak zbytecne zabiraji misto na vystavce.


RE: Vaše pony sbírka... - sc@lix - 29.03.2018

Nečekal jsem, že se tu kvůli jedné fotce rozjede taková diskuze. Zde už se řeší opravdu každá maličkost. Jak jsem psal, je mi jasné, že otevřením a vybalením figurky, jsem přišel o část její sběratelské hodnoty, s tím jsem ale počítal a jestli bych je mohl někdy v budoucnu prodat za vyšší cenu, kdyby byli nerozbalené, tak mohu vinit jenom sám sebe. V tomhle ohledu musím souhlasit s Melem a Hvězdošem. Stejně si ty figurky chci dát časem do vitríny a ty se tam budou jen přeci lépe vyjímat bez obalu. A tímhle bych tento nesmyslný offtopic ukončil.


RE: Vaše pony sbírka... - Hwězda - 30.03.2018

Scalixi, děláš z komára velblouda. Já jsem nerozuměl tomu, proč by ve sbírce mělo být ještě něco v původním obalu. Já totiž až do tvého příspěvku viděl 100 % všech – a to nejen MLP sbírek – bez žádných obalů. Nedošlo mi, že někteří sběratelé chtějí zúročit alespoň část své sbírky pozdějším prodejem. Pinkiesmile A navíc, je fajn, že je tu nějaká diskuze, ne? Aspoň není na fóru totálně mrtvo. Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Neko.Cross - 30.03.2018

Já třeba o zůročení sbírky vůbec nepřemýšlím časem... To ať si po mě třeba udělá další generace Rainbowlaugh No kdoví... Rainbowlaugh Nějaké věci plýnuji rozbalit až časem pač na ně není teĎ místo... Třeba poškozený obal také sníží hodnoru a hodně, ale je pravda, že některých věcí je mi líto rozbalovat... Hlavně mě štve, že u pár EQ jsem to udělala... Mají nádherné krabice a v nich vypadají dobře... I to přeci jen může být důvod proč něco v krabici zůstane... Vypadá to v ní sakramensky dobře Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - EresielRanwa - 01.01.2019

Tak o jaképak ponypřírůstky se vám o Vánocích rozrostla sbírka, broníci? Twilightsmile