Bronies.cz
Vaše pony sbírka... - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vaše pony sbírka... (/Vlakno-Vase-pony-sbirka)



RE: Vaše pony sbírka... - Azuliana - 05.07.2017

Dáreček od kamarádky k narozeninám a česačka od Moně. Konečně jsem zvedla svoji línou p.del a pořídila si česačku Pinkiehappy

[Obrázek: 20170705_094437.jpg]


RE: Vaše pony sbírka... - Aelipse - 05.07.2017

Rarity jako přívěšek na klíče je naprosto boží! Raritystarry Neprozradila kamarádka, kde se to dá sehnat?


RE: Vaše pony sbírka... - Azuliana - 06.07.2017

Neprozradila, ale můžu se zeptat. Sama si objednávala Fluttershy, která taky vypadá skvěle a tu Rares k tomu přihodila jako dáreček pro mě Twilightsmile


RE: Vaše pony sbírka... - Aelipse - 06.07.2017

(06.07.2017, 00:31)Azuliana Napsal(a): ...můžu se zeptat...

Pěkně prosím, prstíčkem hrabu. Pinkiesmile


RE: Vaše pony sbírka... - Azuliana - 06.07.2017




RE: Vaše pony sbírka... - Elchar - 17.07.2017

Tak si říkám, že mám pořád v podpise fotku růžové armády (která se od posledního updatu zase velmi slušně rozrostla a měl bych všechny ty pinkie znova někdy vytahat a nafotit) ale mohl bych vám taky někdy ukázat víceméně celou sbírku Rainbowlaugh no, proč ne, nafotil jsem svůj pokoj, poličky a plakáty... no, připoutejte se, je toho docela hodně... Rainbowlaugh

První polička + pár detailů:

[Obrázek: 67mDFrk.jpg]

[Obrázek: SeA100D.jpg]

[Obrázek: aQoZuR1.jpg]

Druhá polička:

[Obrázek: ecFQGCm.jpg]

Třetí polička + detail:

[Obrázek: hKOAZGN.jpg]

[Obrázek: 3jopeh3.jpg]

Čtvrtá polička:

[Obrázek: oEvQYvf.jpg]

Plakáty, samolepky apod.:

[Obrázek: 7R5fmSd.jpg]

[Obrázek: D34hf6Y.jpg]

[Obrázek: i3KHe1M.jpg]

[Obrázek: 5opApUr.jpg]

[Obrázek: Pca3HjC.jpg]

[Obrázek: ewpHleJ.jpg]

[Obrázek: g8jlY8w.jpg]

A nakonec plyšáci, kteří nebyli na třetí poličce (musím vymyslet, kam je líp dávat, už se mi tam nevejdou):

[Obrázek: DaQDmo8.jpg]

[Obrázek: WsqkdDO.jpg]

Mám i další věci - nějaké knížky, kartičky, placky atd. ale to jsem už nefotil Rainbowlaugh


RE: Vaše pony sbírka... - Raeleg - 24.07.2017

Tak dalsi pony v zivotnej velkosti doma, tento krat moju zbierku obohatil prvy zloduch v zivotnej velkosti ( i ked len zo sna  Pinkiecrazy )

Takze boj dobra zo zlom moze zacat  Twilightsmile

Je zo 7 serie preto ho posielam ako spoiler.

Celestia vs Daybreaker ,inac povedane Celestia vs jej zla verzia (vyska 1.8m po uši )
[Obrázek: evil_vs_good_alias_daybreaker_vs_celesti...bhhkb8.jpg]

Daybreaker s jej typickym usmevom
[Obrázek: hongyi_daybreaker_by_arniemkii-dbhhkht.jpg]

A este detail tvare, fotky nevystihuju jak v realite vyzera sialene  Pinkiecrazy  a uzasne
[Obrázek: daybreaker_by_arniemkii-dbhhkk8.jpg]



RE: Vaše pony sbírka... - Melgarh - 24.07.2017

Pekne kousky! Ta zarive zluta barva na hrive je dodatecny potisk nebo tez natistena kvalitne do vinylu? (Jamis ma Cadence co ma par kousku domalovano a praskaji/loupou se)

Jak je vlastne skladujes - nafoukle ci nekde uskladnene mimo svetlo?

A nejedes nahodou na Czequestrii? :p


RE: Vaše pony sbírka... - Raeleg - 24.07.2017

(24.07.2017, 17:19)Melgarh Napsal(a): Pekne kousky! Ta zarive zluta barva na hrive je dodatecny potisk nebo tez natistena kvalitne do vinylu? (Jamis ma Cadence co ma par kousku domalovano a praskaji/loupou se)

Jak je vlastne skladujes - nafoukle ci nekde uskladnene mimo svetlo?

A nejedes nahodou na Czequestrii? :p

Tak s farbou chvala bohu nemam az taky problem a vsetko je pekne natlacene ale viem o com hovoris ,prvy model (Cadence) co som mal od nich som musel nahradit inym lebo ta farba bola uplne .... ( Ps co ma Jamis Cadance , nema nahodou 2 metre a domalovany nahrdelnik ? , jednu Cadance mi vyrobili moc velku a predal som ju kamaratovi do Prahy este nevybalenu , ci nahodou to neni ona  Pinkiehappy

No a ver ci never ale mam ich nejako natlacene vcetne mna v jednej miestnosti (6 naf ponikov) takze zatial ziadneho som nemusel sfuknut ( ak neratam Pinkie Pie airwalker ) Ukazka ze sa to da:

No a na Czequestriu sa nechystam , ciastocne som v praci a ciastocne by to nemusela farba prezit pri transporte tam ( a potreboval by som na prepravu vsetkych auto Rainbowlaugh )


RE: Vaše pony sbírka... - Elchar - 29.07.2017

Tak jsem si na Galaconu koupil tuhle úžasnost.  Pinkiehappy

[Obrázek: Vdoln3M.jpg]