Bronies.cz
Maturita 2015 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Maturita 2015 (/Vlakno-Maturita-2015)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Maturita 2015 - Keranis - 08.05.2015

Tak to jsem tu asi jediný, kdo psal o feminismu... Pinkiesmile

Kde se vzala ta averze ke gymnazistům? Já na gympl chodím a nevidím důvod, proč by mezi různými typy škol měla vládnout rivalita. Tenhle vystudoval hrnčírství, tenhle elektrikářství, tenhle zase gympl. Každý máme něco a měli bychom respektovat schopnosti ostatních Ajsmug


RE: Maturita 2015 - Foxtrot - 08.05.2015

Paradoxní na tom je to, že jsem dospěl k závěru, že smrt je důležitá a nutná, ale sám bych nesmrtelnost klidně vyzkoušel, ale nejradši jako upír po boku Alucarda, ale to všechno tam nebyl čas ani chuť psát, protože paradoxně bych akorát měl víc chyb a i když myšlenka by byla hlubší, tak známka by byla horší.

No co. To je rozdíl mezi úvahou a úvahovýn textem Rainbowlaugh Maturita si moji plnou úvahu prostě nezaslouží, protože přijít s něčím uceleným a promyšleným... To chce čas. A 60 minut fakt není dost.


RE: Maturita 2015 - MrKafr - 08.05.2015

(08.05.2015, 15:20)Keranis Napsal(a): Tak to jsem tu asi jediný, kdo psal o feminismu... Pinkiesmile

Kde se vzala ta averze ke gymnazistům? Já na gympl chodím a nevidím důvod, proč by mezi různými typy škol měla vládnout rivalita. Tenhle vystudoval hrnčírství, tenhle elektrikářství, tenhle zase gympl. Každý máme něco a měli bychom respektovat schopnosti ostatních Ajsmug
Já osobně taky nerad hodně lidí z gypmlu... Z mého okolí jsou na gymplu hlavně ti největší blbci/ožralci/zhulenci, kteří pořád brečí, že je to strašně těžké, že se to nedá zvládnout, a že to máme my na střední strašně lehké... Jsou tu i světlé výjimky, ale není jich mnoho...


RE: Maturita 2015 - Discordian - 08.05.2015

To známe... Problém není Apple, problém jsou fanoušci Applu- ta sorta lidí, které to přitahuje Rainbowlaugh

Stejné je to s gymplem, táhne to jistý druh poníků, který umí být poněkud... iritující.

Taky můžu s klidným srdcem říct, že jedny z těch nejhorších pazgřivců jsem potkal na gymplu. Ne, že by jinde taky nebyly hovada, ale většinou jsou přímočařejší a je jednodušší je předvídat a eliminovat možná rizika.


RE: Maturita 2015 - Monique - 08.05.2015

Bohužel s vámi musím souhlasit. Bohužel chodím na gympl Rainbowlaugh


RE: Maturita 2015 - Moně - 09.05.2015

No asi tak, já posuzuji lidi podle toho, jak se mi jeví, ne podle toho, kam chodí na školu..


RE: Maturita 2015 - Frolda - 09.05.2015

Super, gympl hejt.

Těžko říct, jestli to je pokus o troll nebo je třeba na někoho svalit vinu.

Lidé jsou blbí a nezáleží na tom, na jakou chodí školu. Pouze výjimky jsou chytrý (a tím nemyslím udělej test nastavený pro blbce a machruj na ty ostatní).

Nechápu ten povyk.


RE: Maturita 2015 - tydlitele - 11.05.2015

A ticho po silných a až téměř sumarizujících slovech si dovolím přerušit svými dojmy z testu matematika plus.

Byla to celkem síla. Zdá se mi, že jsem to podcenil.
Úlohy složité nebyly. Jen jich bylo celkem dost. A pracných. A že bych vše stíhal se říci nedá.
S časem jsme u nás bojovali asi všichni.

Nějaké úlohy byly vážně nepěkné. Třeba úloha s výrazy A B C D a roznásobením mi přišla náročná na pozornost. A nemohu se ubránit dojmu, že jsem tam nějakou hloupu chybu udělal.

Naopak jsem byl celkem nadšený z konstrukce rovnoramenného trojúhelníku. Sice mi přemýšlení zabralo asi dvacet minut, ale ten pocit, když jsem to lousknul....
Že půjde o kolmost => Tháletovu kružnici jsem tušil od začátku, ale pořád mi to nemohlo dojít.

Psal ten test ještě někdo? Jak jste byli nadšení z obtahování propiskou?


Celkově ten test nebyl moc těžký, jen já i mí spolužáci jsme tragicky pomalí.


RE: Maturita 2015 - LunoOndra - 12.05.2015

Zatím se mě teda maturita netýká, ale dělal jsem jednotný cermatí přijímací test, kde se also obtahovalo propiskou Pinkiesmile (upřimně mi to ani nevadí, rýsuje se tím líp a neni to tak zprasený - ale je to jen na jeden pokus žejo). Bylo to hlavně na čas - nebylo tam moc nad čím přemýšlet, prostě se musel počítat+rýsovat. Btw. podobnej příklad z maturit na tháletovku jsem měl v jinym přijímacím necermatím testu.

Co mě zarazilo je, že spousta lidí neví Jidáše.
Nechci se tu nad nikým povyšovat, ale tohle doopravdy patří do všeobecného vzdělání..


RE: Maturita 2015 - Mácaman - 13.05.2015

clanek k tomu o cem sme se tu bavili

http://blisty.cz/art/77378.html