Bronies.cz
Český dabing! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Český dabing! (/Vlakno-Cesky-dabing)



RE: Český dabing! - slovia05 - 06.07.2013

No já vím ale třeba Applebloom-Jablečný Kvítek-to vůbec nemuseli překládat a zrovna ty FlimFlaBrothers mě nejvíc zajímalo jak to udělají.Jinak Je ten dabing celkem slušnej.


RE: Český dabing! - Cwossie - 06.07.2013

Včera jsem opravdu vydržela jen přes písničku, a to jsem měla tak půlku doby deku přes hlavu.
Hlasy vybrali skvěle, tam nemám jedinou výtku, ale ten text?
A "pěvecký" výkon taky stál za vyliž kapsu... ta písnička má být chytlavá. Aby písnička mohla být chytlavá, musí být mimo jiné rytmická, a tady si dabéři dělali s rytmem co chtěli, postavy občas klapaly naprázdno, občas zpívaly se zavřenou pusou... Moje oblíbená písnička a takhle ji zprznili Twilightoops


RE: Český dabing! - ☺Chaos☺fighter☺ - 06.07.2013

Bože uff jsem tak rád ,že nemám minimax ☺ Pinkiesmile


RE: Český dabing! - wolfrin - 06.07.2013

No, ale to bylo na Barrandově.


RE: Český dabing! - Shaggy84675 - 08.07.2013

Klidně to nahraju, ale nevím kam s tím uploadem. Jestli nebudu porušovat nějaké podmínky atd.

Tak kdyžtak to mám, ten začátek jsem nevystihnul o 1 nebo dvě vteřinky, ale jinak je to celé Pinkiesmile Kdybys to chtěl, tak mi řekni kam to uploadnout.


RE: Český dabing! - wolfrin - 08.07.2013

Tak asi potřebuju laskavost nebo poradit od 14.7. budou znovu vysílat MLP 2. sérii a potřebuju nahrávání, jelikož asi Minimax nikdo online na internetu nevysílá (pokud ano a funkční napiště, aspoň nebudete muset vstávat před 11), tak potřebuju někoho, kdo může nahrávat stačilo by to do 8. dílu a 10 a (správnej) 12 by někdo mohl poskytnout na Dailymotion(uložto) ať je 2. série kompletní s češtinou.
Nahrávací linky pošlete do PM.
Nejlepší by byly 720p rozlišení, bitrate do 10Mbps
Já vím, dělám strašný povyk okolo těch dílů Pinkiecrazy


RE: Český dabing! - Broseph - 09.07.2013

Ještě jednou díky za upload, jsem teď v nemocnici (buck yeah, WiFi zdarma) a nestíhám to sledovat Twilightsmile

Odesláno z mého Samsung Galaxy Tab 2 7.0 pomocí aplikace Tapatalk

Momochodem epizoda Kniha jedním dechem, slyšel jsem tam správně: Máš tu "spolunocležníka" ? Rainbowlaugh

Odesláno z mého Samsung Galaxy Tab 2 7.0 pomocí aplikace Tapatalk


RE: Český dabing! - wolfrin - 09.07.2013

Brzy se hlavně uzdrav.
Doufám, že se budeš po zítřejším Smile songu usmívat (pokud se povede, čekám, že ne)


RE: Český dabing! - slovia05 - 09.07.2013

(09.07.2013, 07:22)J_manT Napsal(a): Ještě jednou díky za upload, jsem teď v nemocnici (buck yeah, WiFi zdarma) a nestíhám to sledovat Twilightsmile

Odesláno z mého Samsung Galaxy Tab 2 7.0 pomocí aplikace Tapatalk

Momochodem epizoda Kniha jedním dechem, slyšel jsem tam správně: Máš tu "spolunocležníka" ? Rainbowlaugh

Odesláno z mého Samsung Galaxy Tab 2 7.0 pomocí aplikace Tapatalk

Jo.


RE: Český dabing! - thesecret1 - 09.07.2013

Nightmare Moon = Měsíční Kobylka
Cutiemark Crusaders = Bojovnice za osobní znaménka

To mě rozsekalo. Buď ať to nechají v angličtině, nebo ať projeví trochu inovace a vymyslí úplně něco jinýho.